Запрошуємо до спільноти Community Unistudy!

14-15 листопада відкрито двері до Community Unistudy!

Якщо коротко, то це спільнота, покликана допомагати своїм учасникам поступати на бажані освітні програми за кордоном. Це довготривала підтримка на різних етапах вашої освіти або кар’єри.

Для цього ми підготували цілу інфраструктуру, що сприятиме цьому.  Участь буде корисна і школярам випускних класів, і студентам, нещодавнім випускникам та тим, хто закінчив університет сто років тому

В той же час участь у спільноті (чисто символічно) платна. Але це практично ніщо у порівнянні з тою цінністю, яку отримують учасники.

Приєднатися до Спільноти можна до 15 листопада, до 21.00 ось тут: https://learn.unistudy.org.ua/community/

Не зволікайте, адже ще невідомо, чи відкриємо ми двері в цьому році 🙂 Подробиці тут: https://learn.unistudy.org.ua/community/ 


Треба швидко написати успішний мотиваційний лист ВЖЕ на сьогодні? Ось тримай 3 короткі відеолекції про 3 різних приклади мотиваційних есе, автор яких отримала стипендію та участь у бажаній освітній програмі. На курс піде +- година часу.

Потрібна повна підтримка для вступу чи пошуку програми за кордоном від А до Я? Консультації, допомога, дієві інструменти? Чекаємо в онлайн-спільноті «UniStudy Community”.

Більше безкоштовних актуальних порад та секретів шукай в рубриці КОРИСНЕ.

А щоб не пропустити жодного дедлайну програми, скачай Календар освітніх можливостей 2020.  Відкриємо секрет: він «вічний», тобто більшість програм повторюється із року в рік.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.