Польський університет пропонує українцям стипендії на навчання англійською

Можливістю покращити свою англійську, вивчити польську та об’їздити понад половину Європи скористалась Анастасія Булавка, студентка Університету інформаційних технологій та менеджменту в Жешуві. Дівчина зізнається, що якби знову стояла перед вибором, що робити після закінчення школи,  то без сумнівів ще раз обрала би цей виш.

DSC_1670

Про те, що можна поїхати навчатись за кордон не за космічну ціну, Анастасії розповіла… її бабуся. Дівчині дуже сподобалася ця ідея і замість того, щоб посилено готуватись до зовнішнього незалежного оцінювання, вона витрачала всі зусилля на вивчення англійської мови. “Я цілеспрямовано обрала англомовний напрям навчання – Aviation Management. По-перше, не хотіла втрачати ті знання англійської, що в мене були, а по-друге, розуміла, що, постійно перебуваючи у Польщі, і так вивчу польську мову. Таким чином, мені вдалось вбити одним пострілом двох зайців”, – розповідає Анастасія Булавка.

Безкоштовне навчання

Університет інформаційних технологій та менеджменту в Жешуві пропонує абітурієнтам з України унікальну мотиваційну систему – стипендії від початку навчання. Їх призначають за результатами  тесту IQ, що проводиться у Львові українською мовою наприкінці вступної кампанії. “Це типовий тест IQ, яких багато в інтернеті. Мені вдалось його здати успішно, і я отримала стипендію, що покривала повну вартість першого семестру навчання в університеті”, – розповідає дівчина. Пізніше Анастасія постійно отримувала стипендію за результати в навчанні.

DSC_1909

Міжнародний обмін

Старання дівчини були спрямовані не лише на те, щоб здобути стипендію. Високий середній бал, а також активна участь у житті університету враховуються під час відбору студентів до участі у міжнародних програмах обміну. “Я провела два семестри в Німеччині і пройшла практику в Словенії. Це все фінансувалось з коштів ЄС. Завдяки можливостям, які дав мені Університет інформаційних технологій та менеджменту, я відвідала багато європейських країн, знайшла багато друзів з різних куточків світу і отримала незабутні враження”, – ділиться Анастасія. Життя в різних країнах змінило уявлення дівчини про світ, зокрема зруйнувало багато стереотипів. “Чомусь перед поїздкою в Німеччину я вважала, що там живе народ, який не вміє розважатись. Якою ж здивованою я була, потрапивши на Кельнський карнавал!” – згадує Анастасія.

Швидке працевлаштування

Першу серйозну роботу дівчина отримала ще під час навчання. “Коли я була на третьому курсі, до мене зателефонували з деканату університету із пропозицією працювати у відділі стипендій. У мене було шість місяців перерви між поїздками до Німеччини, тому я погодилась”, – розповідає студентка УІТМ. Тоді вона отримала досвід у роботі із міністерськими документами та людьми. Це стає їй в нагоді і зараз: на посаді працівника відділу приймальної комісії університету. “Я працюю і навчаюсь на магістратурі водночас. Це реально!” – переконує Анастасія.

Коли дівчина здобуде диплом магістра, то обов’язково повернеться в авіацію – галузь, яка дуже стрімко розвивається на Підкарпатті.

DSC_1778

Високий рівень навчання

Попри те, що спеціальність Aviation Management є доволі складною – як зізнається сама Анастасія – іноваційний підхід викладачів до навчального процесу дозволяє швидше і ефективніше засвоювати матеріал. “Кожен викладач має визначений час для консультацій, і якщо ти чогось не зрозумів на заняттях, то можеш піти поспілкуватися з ним і попросити про додаткові пояснення”, – розповідає студентка.

Перевагою Університету інформаційних технологій та менеджменту, як зазначає дівчина, є також те, що він знаходиться у Жешуві – столиці Підкарпатського воєводства. “Це студентське місто і при цьому дуже комфортне. Є багато авіасполучень, літають лоукости, тобто дешеві авіалінії, що дає багато можливостей подорожувати. На  що ж ще витрачати студентські роки, як не на пізнання світу?” – усміхається дівчина.

Не знаєш, який напрям навчання обрати? Пройди наш тест і дізнайся, в якій галузі тобі вдасться досягти успіху.

Ознайомитись зі всіма напрямами навчання в Університеті інформаційних технологій та менеджменту можна тут.

Радимо також переглянути фільм про Університет:

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.