Фонд Віктора Пінчука проведе публічну панельну дискусію з провідними світовими експертами на тему “Безпека для України”

11 грудня 2017 року Фонд Віктора Пінчука запрошує на публічну панельну дискусію на тему «Безпека для України» з провідними світовими експертами з безпеки. В обговоренні візьмуть участь Ештон Картер, міністр оборони США (2015-2017), Веслі Кларк, Верховний головнокомандувач об’єднаних збройних сил НАТО в Європі (1997-2000) та Джек Кін, голова правління Інституту вивчення війни (США). Модератором дискусії виступить Стівен Сакур, тележурналіст, ведучий програми HARDtalk, BBC.

У заході візьмуть участь понад 400 українських студентів, серед яких стипендіати освітніх програм Завтра.UA та «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука, а також науковців та лідерів думок.

Ця публічна панельна дискусія є частиною проекту «Публічні лекції», започаткованого Фондом Віктора Пінчука у 2006 році. Вже понад десятиліття Фонд регулярно запрошує до України провідних мислителів, політиків та громадських діячів, щоб обговорити виклики, що постають перед світом та Україною. Організація такого діалогу між світовими лідерами та українськими студентами дозволяє Фонду вже впродовж десятиріччя робити внесок у виховання нового покоління відповідальних лідерів.

Реєстрація на подію відбувається за посиланням https://goo.gl/forms/r05SQfEa4fUAXqSD2

Акредитація ЗМІ – за посиланням https://pinchukfund.org/ua/media/accreditation/17066/

Реєстрація учасників на лекцію розпочнеться о 12:30.
Місце проведення Київський національний університет імені Тараса Шевченка, червоний корпус, актова зала (м. Київ, вул. Володимирська 60).

Детальніше про подію читайте за посиланням https://pinchukfund.org/ua/news/17068/

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.