Школа ненасильницької комунікації “Action Insitute”

Відкритий прийом заявок на участь у Action Insitute, який відбудеться в Києві 19-25 серпня 2018 року

Цей курс для тих, хто прагне миру, але не готовий миритись з несправедливістю та порушенням прав людей. Для активістів, вчених і професіоналів, що прагнуть змінювати свої громади, міста, країни і світ. Якщо Ви хочете змінювати хід історії, Інститут надасть розуміння як застосовувати силу стратегічних ненасильницьких дій у протидії свавіллю та боротьбі за правду, демократичні свободи, чекаємо на вашу заявку!

За 6 днів Ви зрозумієте:

  •  Що таке стратегічні ненасильницькі дії і як вони працюють.
  • Чому ненасильницькі кампанії досягають мети чи зазнають поразки.
  • Ненасильницькі стратегії і тактики, розробка в групах планів дій для досягнення ваших цілей.
  • Досвід кампаній та громадських рухів і їх вплив на суспільства, держави і світ від найкращих експертів, що працювали в десятках країн.

Дати Інституту:  19 – 25 серпня 2018

Де: Київ, Україна

Вартість

Вартість навчання в Інституті 400 доларів США. Ця сума покриває участь в Інституті, проживання, харчування під час курсу. У випадку, якщо ви не маєте можливості сплатити вартість програми, ви маєте змогу подати заявку на стипендію.

До участі в Інституті запрошуються ті, хто займаються роботою, яка пов’язана і має відношення до сфери громадянського опору, активісти, члени організацій громадянського суспільства, фахівці у міжурядових та неурядових організаціях, журналісти та всі, хто безпосередньо контактують або працюють на користь більш сильного аналітичного розуміння кампаній та рухів громадянського опору.

Заявки приймаються від громадян наступних країн: Білорусь, Росія, Україна, Грузія, Арменiя, Азербайджан, Туркменiстан, Узбекистан, Киргизстан, Казахстан, Таджикистан, Румунія, Молдова, Литва, Латвія, Естонія, Польща, Словаччина, Угорщина, Чехія.

Чекаємо на вашу заявку: https://actioninstitute.io/en/about/.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.