Новий набір: посли європейської молоді в Україні

Молодіжна волонтерська ініціатива «Посли європейської молоді» запрошує українців віком 16-26 років подавати заявки.

Тепер відбір буде проводитися кожні три місяці.

Ініціатива пропонує своїм учасникам можливості волонтерської діяльності, професійного розвитку та молодіжного лідерства. Посли європейської молоді підтримують та беруть участь у таких заходах:

•             заходах ЄС, у тому числі в європейських молодіжних форумах, конференціях Східного партнерства, навчальних поїздках та семінарах ЄС по всьому регіону та в державах-членах ЄС;

•             експертних тренінгах – щоб дізнатися про ключові теми стосовно ЄС безпосередньо від експертів; до таких експертів належать офіційні представники ЄС, дипломати, журналісти, представники громадянського суспільства та компаній;

•             тренінгах для Послів європейської молоді, що дозволяють учасникам стати тренерами, менторами або консультантами в рамках ініціативи, щоб вони могли передавати свої знання та досвід своїм одноліткам.

•             онлайн-заходах, таких як лекції, практичні семінари, ідеатони, вікторини, зустрічі, візити до шкіл, ярмарки, Дні Європи або дискусії в Instagram у форматі прямих трансляцій, кампанії в соціальних медіа, влоги тощо.

Ініціатива «Посли європейської молоді» є добровільною та не передбачає будь-якої оплати. Проєкт «EU NEIGHBOURS east» покриває витрати на проведення волонтерських заходів Послів європейської молоді та їхню участь у міжнародних конференціях за кордоном.

Як я можу подати заявку?

Ти можеш подати заявку на участь в ініціативі, якщо:

  • ти – громадянин однієї з держав-членів ЄС або однієї із шести Східних країн-партнерів ЄС (Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Республіки Молдова, України);
  • тобі 16-26 років;
  • ти маєш достатній для спілкування рівень знання англійської мови;
  • тебе цікавлять питання співпраці між ЄС і твоєю країною;
  • ти цікавишся публічною дипломатією та просвітництвом, а також готовий ділитися знаннями, досвідом та інформацією;
  • прагнеш розвивати свою громаду та поліпшувати життя в своїй країні;
  • цікавишся волонтерською діяльністю та готовий присвятити їй вільний час.

Ти можеш ознайомитися з усіма критеріями відбору та частими запитаннями й відповідями тут.

Щоб подати заявку на участь в ініціативі, надішли нам Попередню заявку, заповнивши коротку форму тут.  Після отримання заявки регіональні та національні представники ініціативи зв’яжуться з тобою та проконсультують щодо подальших кроків.

Загалом процес подання заявок простий. Він складається з заповнення форми, проходження короткого опитування, спілкування з Національними контактними особами та активної участі в заходах Послів європейської молоді.

Ми приймаємо нові заявки чотири рази на рік – наприкінці кожного кварталу. Однак навіть під час періоду кандидатства ти вже можеш брати активну участь у заходах ініціативи.

Після подання заявки до Послів європейської молоді, тобі буде призначено ментора.

Детальніше про програму тут

Джерело

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.