Конкурс на участь у стипендійній програмі DemTech 2021

Фонд «Альянс демократій»  оголошує відкриття конкурсу на участь у стипендійній програмі «DemTech 2021» (2021 DemTech Fellowship program). Кінцевий термін подання заявок — 15 січня 2021 року.

У світі, де технологічні інновації дедалі більше впливають на демократичні процеси, підприємцям потрібно переглянути, як вони творять свої подальші інновації та починання для загального блага.(Dem)ocracy (Tech)nology (демократична технологія) — ми розглядаємо DemTech як інновації, які можуть та здатні зміцнити основні принципи демократичного управління шляхом перерозподілу влади, ресурсів та багатства для творення соціальної економіки.

Техпідприємці з України, Грузії чи Молдови мають можливість отримати повну стипендію. Крім класичних занять, стипендіати дізнаються, як інтегрувати більш демократичні принципи у свої інновації та підприємства. Протягом 4-місячного періоду стипендіати пройдуть двотижневі уроки, починаючи з лютого 2021 року, отримають наставника та матимуть можливість взяти участь у Copenhagen Democracy Summit, щоб ознайомити інвесторів зі своїми проєктами та дослідити екосистему стартапів в Данії.

Стипендія повністю фінансується.

Дедлайн для подання заявок — 15 січня 2021 року.

Детальніше про стипендію читайте тут.

Джерело анонсу GURT

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.