Потрібні учасники на міжнародний молодіжний обмін «Creativity for Sustainability»!

Ви цікавитесь екологією, захистом довкілля і сталим розвитком планети? Готові використовувати власну креативність для позитивного впливу на довкілля? Хочете досліджувати нові культури та знайти міжнародних друзів з Польщі, Литви, Італії та Греції?

? ГО «КІПЦ Європейський клуб» шукає шістьох учасників на міжнародний молодіжний обмін «Creativity for Sustainability»!

? Подія відбуватиметься з 14 по 23 вересня 2021 року в гірському селі Мурзасіхле у польських Татрах.

Основні завдання та цілі обміну:

? Усвідомити альтернативні шляхи дій, які ми можемо використовувати в повсякденному житті, щоб зменшити свій екологічний слід;

? Надати учасникам/-цям розуміння, що жити екологічно не означає втратити комфорт;

? Поширити практичні та технічні знання щодо життя в стилі «нуль відходів», переробки та сталого життя;

? Розвинути компетентності учасниць/-ків: ініціативність та підприємливість, здатність вирішувати проблеми, навички публічних виступів;

? Покращити самооцінку учасників і учасниць та їхні комунікаційні навички;

? Розвинути креативність та ініціативність.

Основною методологією проєкту буде навчання через досвід. Учасники та учасниці матимуть можливість не лише дізнатися нове, а й поділитися своїми знаннями та досвідом з іншими. Буде багато творчих майстерень та заходів на свіжому повітрі.

У програмі також передбачені заняття за принципом «зроби сам/сама». Ви навчитеся виготовляти домашню косметику та товари для дому.

Також запланована майстерня з апсайклінгу. За бажанням можна надати нове життя старій футболці!

Крім того, програма передбачає одноденну поїздку до м.Закопане. Ви матимете вибір: піти в похід у гори (легкий чи складніший маршрут) або залишитися в місті.

? Вимоги до кандидатів:

? Українське громадянство

? Вік 18-25 років;

? Наявність біометричного закордонного паспорта;

? Вакцінація 2ма дозами вакцини, яку приймає Польща та Європейська медицинська агенція (Файзер (Comirnaty), Модерна, АстраЗенека, Янсен (Jansen) – https://www.ema.europa.eu/…/covid-19-vaccines-authorised )

? Англійська мова на рівні можливості комунікації з представниками різних країн;

? Готовність приймати участь в підготовці до обміну та розповсюджувати його результати після повернення;

? Зацікавленість у навчанні та співпраці у мультикультурному середовищі;

? Зацікавленість темою екології;

? Можливість купити собі квитки до Кракова і назад (лише після підтвердження про участь). Компенсація вартості проїзду (ліміт – до 240 євро) відбудеться на банківську карту НГО після обміну;

? Можливість оплатити організаційний внесок після затвердження Вашої кандидатури – 40 євро.

Якщо Ви вважаєте, що ця можливість саме для Вас і про Вас, то заповніть, будь ласка, цю https://forms.gle/7n5Zc3dNyhKRzSqv5  аплікаційну форму англійською мовою зі зрозумілою мотивацією, навіщо це Вам і чому Ви краще за інших зможете збагатити собою цей проект.

? Просимо заповнити форму до 23:59 19 серпня 2021 року. Всі питання надсилайте на електронну скриньку  olenkoglazkova@gmail.com або euroclub.kremen@gmail.com . З обраними учасниками організатори сконтактують до 26 серпня 2021 року.

***

Картинка: ГО «КІПЦ Європейський клуб»

Info Centre for Erasmus+ Youth and European Solidarity Corps in Ukraine не несе відповідальність за організацію проектів, відбір учасників та фінансові домовленості. Модератори сторінки лише поширюють актуальні можливості неформальної освіти для молоді. Усю відповідальність несе відправляюча організація або організатори заходу, назву яких ви можете знайти в оголошенні до проєкту.

Джерело

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.