Німецько-український молодіжний обмін “If I Were in Your Shoes”

Місцеві утворення AEGEE (Європейський молодіжний форум) в Берліні та Києві раді оголосити конкурс для учасників молодіжного обміну “If I Were in Your Shoes”

Обмін орієнтовано на поширення інформації про залучення молоді до демократичних перетворень, поліпшення ситуації в східній та західній Європі і у всіх його частинах.

Мета проекту: показати учасникам, як можна брати участь в творенні демократичного оточення через діяльність місцевих проектів та ініціатив.

Спосіб досягнення: можливість відчути молоді з різних країн умови та проблеми, в яких живуть їхні однолітки. В рамках обміну учасники зможуть практично брати участь у вирішенні актуальних та гострих суспільних питань.

Основна тема: participatory democracy, підходи і способи участі в творенні демократії.

Проект зосереджений на підготовці суб’єктів змін. Ми очікуємо, що він допоможе розкрити потенціал учасників так, що вони можуть спільно використовувати і реалізувати свої знання і досвід після його завершення.

Учасники:

  • Молоді люди у віці 18-25 з України та Німеччини;
  • Цікавляться та / або мають досвід роботи в громадських ініціативах та громадських організаціях, активні, зацікавлені питаннями розвитку демократії;
  • Можуть спілкуватися англійською мовою;
  • Можуть брати участь в обох частинах обміну (21 10 – 27/10 – української частини, 08 / 12-12 / 12 – німецької частини).

Витрати:

Членський внесок – 20 євро

Програма покриває: витрати на проїзд, проживання, місцевий транспорт, харчування та необхідні матеріали для реалізації проекту.

Транспортні витрати міжнародного сполучення будуть відшкодовані на місці після кожної частини у межах, що визначені бюджетом проекту.

Не покриваються такі витрати: будь-яке страхування під час перебування в Україні / Німеччині, вартість вашого паспорта, візові витрати для учасників не входять в ЄС, витрати, що не заплановані програмою проекту.

Проект фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та фондом Роберта Боша в рамках програми “Meet up! German-Ukrainian Youth Encounters” фонду “Remembrance, Responsibility and Future”

Як подати заявку для участі?

Якщо ви зацікавлені в участі, будь ласка,заповніть онлайн-заявку https://goo.gl/forms/vbYzOnz9jC0PnPn13 до 23:59 9 вересня 2016 року.

У разі виникнення питань, надсилайте ваші листи на адресу: board@aegee.kiev.ua

Організатори:

AEGEE (Association des Etats Généraux des Etudiants de l’Europe) – найбільша міжнародна молодіжна організація в Європі. Заснована в 1985 році в Парижі, вона розвивалася і стала величезною молодіжною мережею. Членами організації є близько 13 000 студентів у 42 європейських країнах, у віці від 18 до 35 років.

Більше інформації про організацію шукайте на вебсайті: http://aegee.kiev.ua/

Детальна інформація про проект: http://aegee.kiev.ua/ua/project/German_Ukrainian_Youth_Exchange/

Сторінка обміну в facebook: https://www.facebook.com/events/1771247053150481/#

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.