Тренінг з партисипації для НУО Харківської області

15-17 вересня 2021 року в м. Харків для громадських активістів Харківської області відбудеться тренінг “Технології участі громадян у прийнятті управлінських рішень в органах місцевого самоврядування”.

До участі у заході запрошуються представники громадських організацій та ініціативних груп (наявність статусу юридичної особи не обов’язкова), що здійснюють свою діяльність в територіальних громадах Харківської області. Тренінг буде проведено у м. Харків (“офлайн”). Організатори забезпечують відібраним до участі громадським активістам  проживання у готелі (двомісне розміщення) та харчування. Оплата проїзда до місця проведення заходу є власним внеском учасників.

В рамках тренінгу будуть розглянуті та опрацьовані наступні тематичні блоки:

  1. Результати оцінювання стану поширеності інструментів партисипативної демократії в об’єднаних територіальних громадах Харківської області.
  2. Механізми залучення громадян до прийняття управлінських рішень в органах місцевого самоврядування України.
  3. Умови надання мікро-грантів в рамках проєкту “Поширення технологій партисипативної демократії у територіальних громадах Харківської області”.

Кількість учасників обмежена. Заявки на участь у тренінгу приймаються до 6 вересня 2021 року за посиланням https://forms.gle/BCdAuCKWtsYPNrqZA

Технічні умови участі у заході будуть повідомлені відібраним до участі громадським активістам до 8 вересня.

Із запитаннями щодо цього заходу можна звертатися електронною поштою на адресу station.kharkiv@gmail.com (із темою листа “Питання тренінг НУО”).

Організатори забезпечують проведення заходу із дотриманням необхідних протиепідеміологічних умов. Але, незалежно від цього, ми розраховуємо на усвідомлене ставлення учасників до свого здоров’я та повагу до інших. Тому до подання заявок на участь особливо заохочуються громадянські активісти, які вже пройшли вакцинацію від COVID-19 або ті, що мають довідку про одужання.

Захід відбудеться у рамках проєкта «Поширення технологій партисипативної демократії у територіальних громадах Харківської області», який реалізується за фінансової підтримки NED.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.