Заочна освіта в Європі: як це працює

Більшість студентів в Польщі, в тому числі іноземців, поєднує навчання з роботою, тому що навіть мінімальна заробітна плата в Польщі дозволяє компенсувати значну частину витрат, пов’язаних з отриманням освіти і проживанням. Заочне навчання в Польщі стає останнім часом все більш і більш популярне, тому що воно має одну дуже важливу перевагу – ця форма освіти дозволяє ідеально поєднувати навчання з професійним розвитком. Таким чином, заочна освіта стає дуже зручним інструментом для еміграції в ролі студента в будь-якому віці.

Заняття в рамках заочного навчаннявідбуваються у вигляді так званих “з’їздів” вихідного дня – два або раз на місяць впродовж суботи та неділі. Частину матеріалу студенти мають засвоїти самостійно, що, втім, стосується також і стаціонарного навчання. Заочне навчання з використанням методів дистанційного навчання (distance learning) забезпечує відмінну підтримку для таких людей, тому що студент має можливість відтворення навчальних матеріалів на платформі дистанційного навчання навчального закладу в будь-якому місці і в будь-який час.

Заочну освіту пропонують майже всі польські навчальні заклади, але є абсолютно унікальні в Польщі рішення, доступні також і для іноземців. В рамках освітньої пропозиції Європейської вищої школи права і адміністрації в Варшаві (ЄВШПА) студенти з України мають тепер можливість стати магістрами права протягом всього лише за 3,5 роки, а ступінь бакалавра в галузі Європейської адміністрації, економіки і багатьох інших спеціальностей можна отримати вже після 2-х років навчання!

Засновником ЄВШПА є Варшавська філія Асоціації польських юристів в тісному співробітництві з Інститутом юридичних наук Польської академії наук (ІЮН ПАН). Навчальний заклад є афілійованим з ІЮН ПАН. Крім відділення Права у Варшаві, ЄВШПА має ще два закордонні підрозділи: відділення Права в Лондоні і відділення Адміністрації в Брюсселі. Скорочення тривалості магістратури до 3,5 років, а бакалавріату до 2 років стало можливим завдяки трьохсеместровій організації навчального року, колинавчаннявідбуваєтьсяз однією місячною перервою на літні канікули. Така формула не тільки дає можливість більш швидкого отримання диплома, але призводить до того, що навчання, в кінцевому рахунку,стає набагато дешевшим!

Громадянам України ЄВШПА пропонує такі напрями заочного та стаціонарного навчання:

Право – безперервне навчання на магістратурі.

Освіта I ступеня (бакалавріат):

  • Європейська адміністрація,
  • Економіка,
  • Туризм та відпочинок,
  • Міжнародні відносини,
  • Інформатика,
  • Державне управління,
  • Іноземна філологія: Японська з додатковим модулем корейської мови, Англійська, Іспанська, Італійська, Німецька.

Освіта II ступеня (магістратура):

  • Міжнародні відносини,
  • Іноземна філологія (вищеперераховані керунки).

Заняття в ЄВШПА проводяться під керівництвом кваліфікованих викладачів за кадрової підтримки Інституту юридичних наук ПАН, а також практиків – юристів, економістів, IT-спеціалістів, перекладачів. Слід зазначити, що програми навчання відповідають вимогам польського Міністерства Науки та Вищої Освіти і отримали позитивну оцінку польської акредитаційної комісії в 2016 році. Випускники мають можливість отримання сертифіката професійної кваліфікації Асоціації польських юристів (Варшавський філія) — засновника ЄВШПА, що підвищує цінність спеціаліста на ринку праці.

Умови вступу до ЄВШПА не відрізняються від умов інших навчальних закладів у Польщі. Кандидат повинен заповнити особисту анкету, заяву про прийом і надати необхідні документи.

Слід також додати, що Європейська вища школа права і адміністрації в партнерстві з Polskie Media Cyfrowe пропонує своїм потенційним студентам унікальний спільний продукт, який дозволить частково або повністюзнизити витрати на власну освіту, маючи телефон або планшет з встановленим додатком платного перегляду реклами!

Набір майбутніх студентів до Європейської вищої школи права і адміністрації вже почався! Більше інформації про навчальний заклад, освітні програми, оплати за навчання, умов прийому та інше можна отримати на сайті ЄВШПА (ewspa.edu.pl), у Facebook (www.facebook.com/ru.ewspa/), а також у консультантів ЄВШПА за тел. +48 695 772 775 (Viber) російською та українською мовами, або по e-mail: rekrutacjawschod@ewspa.edu.pl.

 

Вам також має сподобатись...

1 Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.