Mentorplace 1.0: знайди ментора/ку та розкрий свій потенціал на повну

Центр «Розвиток КСВ» за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні та Міністерства молоді та спорту України розпочинає пілотну менторську програму від бізнесу для молоді Mentorplace 1.0. в межах ініціативи «Пакт заради молоді – 2025».

Менторство – це універсальний інструмент передачі досвіду від успішних фахівців та фахівчинь компаній для молоді. Воно стає дедалі популярнішим у світі, адже дійсно допомагає молодій людині зі значним колом питань:

  • надає ясності у виборі напрямів кар’єри та власних кар’єрних цілей;
  • допомагає отримувати задоволення від роботи і кар’єрного просування;
  • навчає новим способам мислення, ставлення до подій і людей;
  • розширює мережу контактів, надає доступ до певних ресурсів тощо.

Більше сорока менторів і менторок з 20 провідних компаній і 11 регіонів України готові ділитися досвідом з активною вмотивованою молоддю, у т.ч. з вразливих категорій населення.

«Хочеться допомогти молодим людям визначитися з професією, поділитися своїм досвідом та навчити не боятися нового», – ділиться Милослава Журавльова, керуюча готелем «Рейкарц Житомир».

«Я дуже вдячна менторам, які допомагали та допомагають мені зростати та розвиватись. В свою чергу, хочу допомогти молодим людям, які роблять перші кар’єрні кроки, максимально розкрити свій потенціал», – обґрунтовує своє рішення стати менторкою Олена Сафронова, Head of Talent в компанії Nestle.

«Ми живемо в складний час з великою кількістю непевностей та бар’єрів. Більшість з них суб’єктивні, тож хочеться допомогти молодим людям здолати їх – це не так важко, як іноді здається», – запевняє Валентина  Самборська, Talent and L&D Manager у компанії PepsiCo.

Якщо тобі від 18 до 25 років і ти прагнеш:

  • дізнатися як ефективно вибудувати свій власний кар’єрний план;
  • зрозуміти які hard та soft навички розвивати у першу чергу і яким чином;
  • впроваджувати соціальні проєкти або освітні ініціативи, але тобі бракує досвіду;
  • отримати підтримку і мотивацію від досвідченого фахівця своєї справи,

Заповнюй заявку на менторській платформі Mentorplace.in.ua до 18 липня 2021, опиши свою мотивацію і наші ментори та менторки оберуть саме тебе!

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення – є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері  розбудови потенціалу молоді, гендерної рівності та репродуктивного здоров’я. Агенція працює у 150 країнах світу, а в Україні з 1997 року. Спільно з партнерами ми створюємо умови, щоб кожна молода людина могла на повну реалізувати свій потенціал, вела здоровий спосіб життя, знала свої репродуктивні права і брала активну участь у житті громади. 

Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Слідкуйте за діяльністю UNFPA у Twitter, Instagram та Facebook.

Джерело

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.