Проект “Наше майбутнє” шукає молодих спеціалістів для створення журналу

Запрошуємо молодіжних лідерів Волинської та Луганської областей взяти участь у проекті “НАШЕ МАЙБУТНЄ”, який відбудеться з 11 по 26 вересня 2018 року. Ініціатива має на меті створити незалежний журнал з самого початку збору інформації до фінального друкованого екземпляру. Разом з командою натхненних українських та німецьких фотографів, журналістів та дизайнерів, ми даємо можливість відкрити себе через мистецтво сторітелінгу.

Організатори проекту: ГО “Молодіжна Платформа”,німецьке видання  “NGO FROH!”,ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада”,“Центр Візуальної Освіти”.

Проект фінансується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

 

ПРО ЩО ЙДЕТЬСЯ?

Проект націлений на те, щоби розповісти історії про дві різні, але такі рідні частини країни. Ініціатива почнеться в Сєвєродонецьку та продовжиться в Луцьку, щоб зібрати матеріал з обох міст. За допомогою доповідей, інтерв’ю, ессе, і портретів у малюнках та тексту на тему “НАШЕ МАЙБУТНЄ”, ми хочемо показати, як багато спільного є в людей, які знаходяться в двох географічно протилежних куточках України.

Також разом з покращенням навичок у сфері сторітелінгу та журналістики, ми хочемо створити простір для спільного обміну думками не тільки під час проекту, а й в майбутньому.

ЯК ЦЕ ВСЕ ПРАЦЮЄ?

 

Перша частина проекту передбачає проведення тренінгу з вивченням технологій, що виникли в новій журналістиці та  візуальному сторітелінгу. Потім, за 7 днів ти створиш розповідь в тексті, словах, чи використовуючи інші креативні методи. Ми надамо професійний фідбек і кожен дізнається більше про методи типографічного набору, підготовки до друку, та редагування отриманого матеріалу. За декілька днів до закінчення проекту, ми зберемо усі матеріали в один фінальний PDF файл для друку та презентуємо новостворений журнал під час завершальної вечірки.

 

ПРО ЛЕКТОРІВ

До проекту будуть залучені знані європейські експерти у сфері сторітелінгу та керівники громадських організацій. Зокрема:

Себастіян Пранц, 1979 р.н., захоплюється змінами у суспільстві через засоби масової інформації.  Після закінчення PhD з соціології, він почав працювати як видавець. Себастіян є запрошеним професором на кафедрі цифрової журналістики в Дармштатському університеті прикладних наук. sebastianpranz.de 

Клаус Нойбург,  1977 р.н., досвідчений архітектор і дизайнер у сфері видавництва, інформаційного та інтерактивного дизайну. Він засновник журналу  FROH!, резервний професор Концепції та Дизайну в Хамм- Ліппштадтському університеті прикладних наук. klausneuburg.de 

Фабіан Вайс,  1986 р.н., фотограф- фрілансер у національних та міжнародних виданнях та візуальний оповідач. У своїх проектах Фабіан досліджує культурні зміни та середовище через особисті історії. fabianweiss.com

Лізі Мольдер, 1990 р.н., кінорежисер та відеожурналіст. Вона займається розвитком мультимедійних сюжетних робіт для клієнтів та в особистих проектах. Лізі з Естонії, але зараз живе в Австрії, де працює редактором. www.liisimolder.com

Захарій Ткачук, 1989 р.н.,громадський діяч, працює уже більше 10 років над розбудовою молодіжної політики (програми “Молодіжний працівник”) та молодіжної роботи в Україні. Член наглядової ради Асоціації молодіжних центрів України, директор Молодіжного центру Волині. Голова громадської організації “Молодіжна Платформа”.

Кирило Дубровін, 1986 р.н. – засновник та голова громадської організації “Сєвєродонецька молодіжна рада”. Є координатором громадського майданчику “ХочуБуду”, креативного простору для реалізації молодіжних ініціатив, який сприяє розвитку молоді, її громадській активності та волонтерському руху.

ХТО МОЖЕ ПОДАТИСЯ?

До участі в проекті запрошуються студенти, випускники та молоді професіонали з Волинської та Луганської області. Якщо в тебе є досвід в написанні статей, видавничій діяльності, мистецтві & ілюструванні, фотографії, дизайні статей.

Участь за відбором через реєстраційну форму – https://goo.gl/forms/i0Bbn2ieQLv2tDl82

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.