Зустріч з Наталкою Седлецькою – лауреаткою нагороди “Світло Справедливості” (Львів)

В УКУ відбудеться зустріч з Наталкою Седлецькою, авторкою резонансної передачі журналістських розслідувань “Схеми. Корупція в деталях” на Радіо Свобода та лауреаткою нагороди “Світло Справедливості”, яку вручають за моральне, духовне та етичне лідерство

Наталія Седлецька – українська журналістка і ведуча, відома розслідуваннями корупційних схем українських політиків і чиновників. Влітку 2014 року заснувала резонансну телепрограму розслідувань «Схеми. Корупція в деталях» на Радіо Свобода, яка з того часу щотижня виходить в ефір на Першому суспільному телеканалі, володар численних журналістських нагород, як українських, так і міжнародних.

Нагорода “Світло Справедливості” вручається за моральне, духовне та етичне лідерство, заснована канадійкою українського походження Анастасією Шкільник на честь її батька д-ра Михайла Шкільника, видатного юриста, громадського і політичного діяча часів визвольного руху в Україні 1917-1920 років.

Лауреатом нагороди стає особистість, яка перебуває в авангарді суспільно-політичного життя України і при цьому дає постійне свідчення скромності, безкорисливості й вірності моральним принципам, мужнього слідування своїм переконанням та жертовності в обстоюванні ідеалів демократичного суспільства.

Зустріч з Наталкою Седлецькою відбудеться 26 березня у Центрі Шептицького в аудиторії 127 о 18:00. Тема її лекції: “Ціннісні виклики в антикорупційній розслідувальній журналістиці”.

Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd_80J30WVR5hlBwXfMqIjjgyeBxSbKHfUx1wI39qoazt8gIw/viewform

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.