Львівських студентів запрошують на міжнародний онлайн-курс із протидії корупції

Як ефективно застосовувати антикорупційне законодавство, провести антикорупційну адвокасі-кампанію чи громадське розслідування? Усіх тонкощів боротьби з корупцією студентів-правників навчать під час безкоштовного міжнародного онлайн-курсу.

З лютого по травень львівські студенти зможуть навчатися протидії корупції спільно з молоддю зі США, Одеси, Харкова та Чернівців. Навчання відбуватиметься у два етапи під керівництвом професора Томаса Г. Спіді Райса з Правничої школи Університету Вашингтона та Лі (США) та Антона Подільчака, керуючого партнера консалтингової компанії «Advice Group».

«Першу частину цього навчання проведе професор із США. Таким чином, працюючи онлайн, ми зможемо об’єднати досвід та знання студентів як українських, так і американських міст. Друга ж частина занять відбуватиметься у Львові на базі нашої програми», – розповів Іван Городиський, представник Магістерської програми з прав людини Українського Католицького Університету.

Протягом чотирьох місяців навчання студенти спільно з американськими та українськими фахівцями досліджуватимуть явище корупції та вивчатимуть інструменти її запобігання. Крім того, охочі матимуть змогу вдосконалити навички юридичної англійської мови та проведення наукових досліджень на антикорупційну тематику.

“Отримання навичок для боротьби з корупцією, а, що важливіше, їх подальше застосування є критично важливим для українських правників. На жаль, наш фах часто асоціюють із корупційними явищами і подолати ці стереотипи можливо, лише якщо не просто утримуватись від корупції, а й протидіяти їй. Цей курс, в рамках якого викладатимуть спільно закордонні та українські правники, власне і покликаний надати учасникам не просто теоретичні знання, а й уявлення, яким чином застосовувати їх на практиці”, – зазначив Іван Городиський.

Участь у навчаннях можуть взяти студенти-правники 3-5 курсів львівських університетів. Для цього потрібно до 7 лютого зареєструватися за посиланням.

Організовує міжнародний онлайн-курс із протидії корупції Магістерська програма з прав людини Українського Католицького Університету спільно з Програмою USAID з реформування сектору юстиції в Україні «Нове правосуддя».

Більше інформації про курс можна дізнатися за посиланням.

Вам також має сподобатись...

2 коментарі

  1. Ольга :

    Чи буде корисним цей курс не для студентів -правників?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.