Курс журналістики, медіаменеджменту і PR

У Києві з 30 січня по 2 лютого пройде курс журналістики, медіаменеджменту, написання текстів та PR від «СВОБОДНАЯ». Найбільша недержавна школа журналістики у Східній Європі відкриває набір на новий чотириденний інтенсив від головних редакторів, журналістів, медіаменеджерів The Village, Esquire, Meduza, ADME, «Вечерний Ургант», L’Officiel Hommes, Los Angeles Times, Cosmopolitan, Radio SKOVORODA, PR та SMM консультантів NIKE, Jaguar, Converse, АТБ, Nemiroff, LEGO.

Свої майстер-класи проведуть відомі журналісти Дмитро Гордон і Олеся Бацман, Юрій Макаров, Матвій Ганапольський, Євген Кисельов.

Курс складається із трьох модулів: медіаменеджменту, журналістики та телевізійного виробництва, PR та SMM. Навчання триватиме протягом 4 днів з четверга по неділю з 10.00 до 21.40.

28 семінарів від 25 українських та іноземних практиків. На курсі будуть як лекційні заняття, так і практичні семінари із написання текстів, журналістики та PR стратегії.

Докладний розклад навчання, відгуки випускників і викладачів доступні на сайті. Після навчання видається СЕРТИФІКАТ. За захист випускної роботи – ДИПЛОМ. Випускники пройдуть стажування у викладачів курсу.

Школа заснована у 2010 році. За час роботи підготовку пройшли 49744 людей.

Запишіться для участі на сайті курсу.

Подія на FACEBOOK.

Задайте запитання і проконсультуйтесь з кураторами на facebook, в telegram, за тел. 044 362 28 36, 067 508 68 58, we@svobodnaia.ua

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.