МАСЛ: Молодіжна академія соціальних лідерів

МАСЛ

МАСЛ: Молодіжна академія соціальних лідерів – грантова програма Академії МВА International на отримання стипендії для навчання на курсі MBA International з присвоєнням британського диплому ОГОЛОШУЄ НАБІР НА НОВИЙ КУРС!

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА на конкурсному відборі.

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ– соціально-активну молодь, лідерів-підприємців у віці від 18 до 28 років, які: 1) вже успішні, але прагнуть більшого; 2) мають ідею власного проекту та бажання його реалізувати; 3) відкриті до нового досвіду, корисних порад для апгрейду свого світогляду.

Формат проекту МАСЛ – інтелектуальний HUB – зустрічі молодих лідерів-підприємців з лідерами бізнесу, політики, мистецтва та громадськими діячами свого регіону.

У фіналі учасники презентують комітетові журі свої проекти за трьома категоріями: “бізнес-проект”, “соціальний проект”, “арт-проект” і борються за шанс отримати грант, а також підтримку на реалізацію проектів з боку бізнесу.

МАСЛ у містах – Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Житомир

Подати заявку на МАСЛ https://goo.gl/T3wcXc

СТАРТ ПРОЕКТУ – 23 ЛИСТОПАДА 2015 РОКУ

Зустрічі з лідерами пройдуть з 23.11.15 – 18.12.15

Написання бізнес-моделі, підготовка презентації – 21.12.15 – 29.01.16

Захист проектів – 1.02.15 – 12.02.15

Місце проведення зустрічей і розклад буде повідомлено безпосередньо учасникам проекту до 23.11.2015

Докладніше про проект www.facebook.com/masl.academy

ПРОЕКТ МАСЛ ВЖЕ ПІДТРИМАЛИ керівники та ТОП-менеджмент Сушия, Райффайзен Банк Аваль, портал Allbiz, Coca-Cola Ukraine, АВК, Промкабель-Електрика, «Я-Галерея», bit.ua, ForbesWoman, мережа PrivateHotels, Оболонь, юридична компанія «Юскутум», Logitech, Самсунг, Платинум Банк, BritMark і багато інших провідних компаній України та світу.

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.