Литва: дві волонтерські можливості для роботи з дітьми

НГО “Стелла” шукає 2х волонтерів, які хочуть працювати з дітками, на два вже профінансованих довгострокових проекта в Литві️!

Проекти мають на меті роботу з дітьми від 2 до 6 та від 6 до 11 років у сфері неформальної освіти та позашкільних занять. Обов’язки волонтерів: проводити час з дітьми, бути їхніми наставниками, допомагати робити домашнє завданна, організовувати креативні воркшопи та майстер-класи (театр, готування їжі, мистецтво…), супроводжувати їх на екскурсіях по Литві, допомогати в організуванні свят та літніх таборів тощо.

? Місце: Vilnius, Литва

? Дати: вересень 2020 – липень 2021 (11 місяців)

? Фінансові умови: волонтер забезпечується проживанням, харчуванням, грошами на кишенькові витрати, міжнародним страхуванням, а також квитком до Литви та назад

?Дедлайн: 31/05/2020. Заявки розглядатимуться по мірі надходження!

Опис проектів англійською мовою:

  1. Planet4Youth Kindergarden – проект, в якому треба працювати з дітками від 2 до 6 років, організовувати різні воркшопи неформальної освіти, малювати, грати тощо. Більше інформації тут.
  2. Planet4Youth Day Cacre Centre – проект, в якому треба працювати з дітками від 6 до 11 років – більше інфо тут.

?Як подати заявку?

Для того, щоб подати заявку надсилайте ваші CV та мотиваційні листи (обсяг не більше 1 сторінки) на англійській мові на evs.matulaicio@gmail.com та evs@ngo-stella.org. В мотивації поясніть, чому саме ви хочете приймати участь у даному проекті.

В темі листа пишіть назву проекту або проектів, на який ви подаєте заявку, а в самому листі, що вашою відправляючою організацією є НГО “Стелла”.

☀️ Бажаємо успіхів! ☀️


Треба швидко написати успішний мотиваційний лист ВЖЕ на сьогодні? Ось тримай 3 короткі відеолекції про 3 різних приклади мотиваційних есе, автор яких отримала стипендію та участь у бажаній освітній програмі. На курс піде +- година часу.

Потрібна повна підтримка для вступу чи пошуку програми за кордоном від А до Я? Консультації, допомога, дієві інструменти? Чекаємо в онлайн-спільноті «UniStudy Community”.

Більше безкоштовних актуальних порад та секретів шукай в рубриці КОРИСНЕ.

А щоб не пропустити жодного дедлайну програми, скачай Календар освітніх можливостей 2020.  Відкриємо секрет: він «вічний», тобто більшість програм повторюється із року в рік.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.