Волонтерство у бібліотеках Литви

ESC для тих, хто цікавиться новітніми технологіями, не уявляє свого життя без книг, ??? роботи з молоддю та прагне до нових знань: надзвичайний і унікальний ESC проект у найсучасніших бібліотеках ЛИТВИ, де Ви зможете прийняти участь і організовувати десятки чи навіть сотні подій, зустрічей із письменниками і літераторами, митцями, видатними особами, проводити майстер-класи для дітей та молоді, організовувати виставки і БАГАТО БАГАТО інших можливостей для творчого і креативного ВОЛОНТЕРА з УКРАЇНИ.

?Місце: Lithuania
?Дата: 01/09/20-01/07/21
Дедлайн: не фіксовано, пріоритет надаватиметься тих, хто раніше надішле свою заявку

?Siauliai Library (http://savb.lt/en/savb-en/) – найбільша публічна бібліотека в Північній Литві. Місія бібліотеки полягає у задоволенні інформаційних та культурних потреб населення регіону, сприянні розвитку знань суспільства шляхом створення умов для навчання протягом всього життя та особистого вираження. Дана бібліотека – це громадський центр культури та інформації, де члени громади можуть задовольняти свої культурні, соціальні, освітні та інформаційні потреби, спілкуватися та проводити вільний час. Бібліотека бере активну участь у організації різноманітних заходів з зменшення культурного, соціального та цифрового виключення населення.
? Utena Library(www.uvb.lt/en/) – виконує культурно-інформаційні та освітні функції. Бібліотека була однією з перших бібліотек Литви, яка запровадила центр громадського доступу до Інтернету і почала проводити курси з комп’ютерної грамотності для громадян. У 2002 році бібліотека була визнана зразковою бібліотекою для країн Східної та Середньої Європи для активної роботи з метою стати інформаційним центром сучасного суспільства.
? Zarasai Library (www.zarasubiblioteka.lt/) – це сучасне, безпечне, креативне та гармонійне середовище. Бібліотека надає кожному громадянину доступ до основних культурних, освітніх та інформаційних послуг, задовольняє інформаційні, культурні, рекреаційні потреби читачів. Бібліотека передбачає створення в публічній бібліотеці простору медіа-технологій для реалізації творчих ідей молоді та сім’ї.
?Klaipeda Library (www.biblioteka.lt) – бібліотека, що включає в себе 17 філій.Основною метою є створення потужньої онлайн бази,що включала би в себе можливості для жителів у сфері самоосвіти, навчання, отримання знань в культурному, рекреаційному,екологічному,технічному та інших сферах.
Бібліотека організовує різноманітні тренінгові заняття, екскурсії в бібліотеці, презентації нових книг, лекції, художні виставки, культурні заходи , позашкільні програми, програми для читацького розвитку тощо.
? Plunge Library (www.plunge.rvb.lt/en/ ) – твердо вірить, що вона буде визнана у всьому світі як бібліотека, яка має унікальні мальовничі та історичні аспекти, та провідна бібліотека країни як інноваційна, успішна, екологічно стійка та гостинна для гостей.
? Ignalina Library (www.ignalinosvb.lt/en/) є культурною організацією, що займається інформаційними, культурними та освітніми подіями, що відбуваються у процесі безперервного навчання. У публічній бібліотеці ім. Ігналіна 2104 споживачів, що є 40 % усіх жителів міста Ігналіна. Першим стратегічним напрямком її діяльності є зміцнення громадської культурної, інформаційної компетентності та грамотності, яка заохочує творчість та мотивацію до участі у процесі безперервного життя.

Основна направленість волонтера:
Допомога в організації заходів, виставок, організації таборів (дітей, молоді), навчання ІТ-технологіям
Участь в організації семінарів, тренінгів, дискусій, вечорів із фільмами та музикою, виставки, турніри з настільними іграми, тематичні вечори, тощо
Організація speaking clubs
3D modelling/printing
Допомагати працівникам бібліотеки в повсякденній діяльності, розбиранні та сортуванні книг.
Допомога відвідувачам в пошуку необхідної інформації за електронними носіями та комп’ютеризованими технологіями
Допомога у наповненні онлайн бібліотеки та інше.

На подібних ЕВС проектах, були наші волонтери, їх відгуки Ви можете переглянути за лінками
До вашої уваги пропонуємо переглянути відео з подібного проекту за наступним лінком https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=b..
____________________________________________________
?Якщо ви зацікавлені в одному з проектів, будь ласка, надішліть нам на e-mail erasmus@union-forum.org :
-CV з привітним фото (English).
-motivation letter (із відповіддю на ключове питання «Чому саме цей проект найкращий для Вас, а Ви- для цього проекту”) на1-2 сторінки (English) – (про себе, інтереси, хоббі, заняття, якщо є – попередній досвід громадської/ волонтерської діяльності, чому Ви хочете взяти участь в програмі ЄВС і чому саме в цьому конкретному проекті і тд. Обов’язково – у лівому верхньому куті листа вкажіть свої повні особисті і контактні деталі включно із телефоном);
Файли та ТЕМА Вашого листа мають містити у своїй назві Ваші Name-Surname (як у закордонному паспорті) та назву обраного проекту який Вас зацікавив
ЧЕКАЄМО НА ВАШІ ЗАЯВКИ

Джерело


Треба швидко написати успішний мотиваційний лист ВЖЕ на сьогодні? Ось тримай 3 короткі відеолекції про 3 різних приклади мотиваційних есе, автор яких отримала стипендію та участь у бажаній освітній програмі. На курс піде +- година часу.

Потрібна повна підтримка для вступу чи пошуку програми за кордоном від А до Я? Консультації, допомога, дієві інструменти? Чекаємо в онлайн-спільноті «UniStudy Community”.

Більше безкоштовних актуальних порад та секретів шукай в рубриці КОРИСНЕ.

А щоб не пропустити жодного дедлайну програми, скачай Календар освітніх можливостей 2020.  Відкриємо секрет: він «вічний», тобто більшість програм повторюється із року в рік.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.