Навчальна програма для політтехнологів, працівників штабів, консультантів

6 днів лекцій, практичних занять і воркшопів для працівників штабів, консультантів, політтехнологів!

За останні півтора роки в Україні проведено багато навчальних подій, покликаних підготувати молодих політиків до професійної діяльності. Прекрасно, що у владу прийдуть не колишні масажисти і водії, а люди з чіткими цілями і розумінням своєї майбутньої роботи. Але чи зможуть вони виграти вибори? Чи вміють їх помічники професійно будувати комунікацію з суспільством, виборцями, ЗМІ? Чи розуміють вони закони і правила політичного маркетингу? Для вирішення цього питання і створена Школа.

Проведення школи – це волонтерська ініціатива професіоналів власної справи у політиці, рекламі, соціології, маркетингу, брендінгу, політ-PR, економіці, політтехнологіях, журналістиці, громадській діяльності.

Школа організована для допомоги молодій генерації політиків. Учнями школи можуть стати майбутні керівники і працівники штабів, консультанти, політтехнологи. Рекомендований вік – від 18 до 32 років.

6 днів лекцій та практичних занять зможуть дати вичерпну інформацію та навички у всіх напрямках роботи політтехнолога: рекламно-маркетинговий блок, фандрейзинг, соціологія, психологія, менеджмент, стратегія і тактика проведення кампанії, ідеологія, PR, соцмережі і SMM, захист кампанії, захист результату виборів. Після закінчення школи випускники зможуть коректно замовляти потрібні послуги або виконувати їх самостійно при нестачі фінансових ресурсів.

Учасники школи пишуть дипломну роботу, і за 3 місяці до виборів отримують прописану виборчу кампанію. 10 найкращих дипломних робіт отримають супровід від викладачів школи у вигляді 7 консультацій протягом виборчої кампанії.

Залишилось 3 стипендії на безкоштовне навчання!

Зв’язуйтесь з куратором школи:

https://www.facebook.com/n.fedoryshyn
+38 050 38 38 208

Сторінка школи на Фейсбуці: https://www.facebook.com/KyivSchoolOfPolittechnology

Більше конкретної інформації прошколу:
https://www.facebook.com/KyivSchoolOfPolittechnology/posts/1580426382207586

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.