Конкурс: як програми Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності змінили ваше життя

Розкажіть, як програми Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності змінили ваше життя та виграйте чудові призи!

Засумували за конкурсами від Інформаційного центру? Info Centre for Erasmus+ Youth and European Solidarity Corps in Ukraine запускає новий конкурс відео з проєктів Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності!

Ми щиро віримо, що кожне волонтерство чи проєкт Erasmus+ Молодь змінює його учасників: дає новий унікальний досвід, знайомить з цікавими людьми, надихає, мотивує та наповнює новими емоціями.

І сьогодні ми хочемо ділитися цими змінами, шерити їх між випускниками програм і людьми, які лише роблять свої перші кроки в житті Erasmus+.

Допоможіть нам обмінятися досвідом, розкажіть про свої зміни після проєктів Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності й візьміть участь у конкурсі відеороликів від Info Centre for Erasmus+ Youth and European Solidarity Corps in Ukraine!

Для кого цей конкурс?
– Цей конкурс для учасників програм Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності.

Що потрібно зробити?
– Запишіть коротке відео про те, як проєкти Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності змінили ваше життя;
– За необхідності, змонтуйте це відео.
– Завантажте відео на YouTube.
– Заповніть коротку форму => https://forms.gle/P3wrCfhC7YvmYVza6 до 30 вересня.

Не соромтеся бути щирими та розкажіть про ваш унікальний досвід. Саме він може надихнути когось на участь у програмах Erasmus+Youth та Європейський корпус солідарності. І саме завдяки таким активностям випускники програм гуртуються ?

Відео будуть оновлюватися у порядку надходження до 1 листопада. Кілька разів на тиждень ми будемо публікувати посилання на нові відео на Facebook-сторінці Info Centre for Erasmus+ Youth and European Solidarity Corps in Ukraine.
Але чим раніше ви надішлете свою роботу, тим більше можливостей у вас буде зібрати лайки та коментарі!

Усі відео матимуть хештег #Еразмус_ЗмінивЖиття для зручного пошуку.

Результати конкурсу ми оголосимо в грудні!

Переможцями стануть ті відео, які наберуть найбільшу кількість “лайків” та коментарів від підписників сторінки Info Centre for Erasmus+ Youth and European Solidarity Corps in Ukraine. Ці учасники будуть нагороджені цінними призами!

❗Під час підбиття підсумків ми будемо враховувати кількість релевантних “лайків” та коментарів під постом про відео на сторінці Інфоцентру. Щоб ваш голос було враховано, обов’язково підпишіться на строрінку Інфоцентру!

Організатор конкурсу – Info Centre for Erasmus+ Youth and European Solidarity Corps in Ukraine

Друзі, будьте уважними! Надсилайте відео на конкурс лише з програм Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності. Відео з інших програм не розглядатимуться.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.