Хакатон від KeepSolid

KeepSolid – це міжнародна інноваційна IT-компанія, яка розробляє iOS, Android, MacOS, Windows, Linux і Web додатки, а також складні серверні рішення.

Якщо ти студент і давно гориш ідеєю розробки свого продукту — зараз саме час реалізувати цю мрію. Приходь на хакатон KeepSolid Code Cup 29-30 вересня, створюй додаток разом з командою і вигравай 18 000 грн.
Ми пропонуємо тобі спробувати себе в розробці інструментів для підвищення продуктивності роботи в офісі. Наприклад, засіб побудови діаграм зв’язків співробітників для упорядкування даних про їхні особисті знання і взаємини, щоб точно знати до кого і з якого питання звертатися. Або дошка для спільного малювання, ми ж знаємо, що малюнки покращують розуміння. А може це буде додаток для побудови структури декомпозиції робіт в проекті, щоб наочно показати, навіщо виконуються ті чи інші роботи. Підійдуть такі додатки, як to do list, Planner, нагадування, месенджер. А може … втім, хто як не студент зможе запропонувати щось зовсім нове і несподіване. Тому не будемо перераховувати всі можливі варіанти.
Додаток може бути виконано у вигляді настільного додатку для ОС Windows / Mac / Linux, або у вигляді веб-додатку для сучасних браузерів (таких як Chrome / Safari / Firefox), а також під мобільні платформи – iOS та Android.
Якщо ти готовий реалізувати такий продукт сам, або у тебе є команда однодумців (до 5 осіб), приходь 29-30 вересня на хакатон, попередньо зареєструвавшись за посиланням: https://goo.gl/forms/0ksT0zOQoT0BwH7h2. Участь безкоштовна.
Приз за перше місце – 18 000 грн, друге місце – 10 000 грн, третє місце – 5000 грн.

Вам також має сподобатись...

1 Відповідь

  1. Петро :

    Перепрошую, а де це взагалі відбувається?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.