Освіта в США: клуб для українських школярів та студентів

Набір на Competitive College Club 2020 від EducationUSA відкрито!

Competitive College Club 2020 (далі ССС) – це група високо мотивованих і талановитих українських школярів та студентів, які мають намір вступати до коледжів і університетів США для початку навчання не раніше 2021 року.

Competitive College Club є колективною платформою, яка консультує вступників до вищих навчальних закладів Сполучених Штатів протягом усього процесу подання документів. ССС міститиме різноманітні сесії з написання есе, семінари з підготовки до стандартизованих тестів, сесії-репетиції співбесід, волонтерство та програми розвитку лідерських якостей.

Мета програми – допомогти самоорганізованим і незалежним українським студентам мати більше шансів на вступ до американських коледжів та університетів.

Щоб взяти участь у програмі, необхідно відповідати таким критеріям:

?бути учнем середньої школи (9–11 класи), студентом університету або молодим фахівцем;

?бути зацікавленим у навчанні в США за бакалаврською, магістерською або докторською програмами;

?бути академічно успішним студентом із співвідношенням відмінних/хороших оцінок не менше 50/50 за останні два навчальних роки;

?написати коротке есе та пройти співбесіду.

Не зволікай! Кінцевий термін подання документів – 15 вересня 2019 року.

Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/CCC_Call_2020

EducationUSA є мережею Державного департаменту США, що складається з понад 400 інформаційно-консультативних центрів для іноземних студентів у більш як 170 країнах.

Мережа забезпечує промоцію вищої освіти у США серед студентів усього світу, пропонуючи точну, повну та актуальну інформацію про можливості навчання в акредитованих вищих навчальних закладах Сполучених Штатів Америки.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.