Курс лекцій з e-commerce та інтернет-маркетингу від кeрівників провідних компаній

9-10 грудня 2017 року у Києві пройде курс освітніх лекцій Internet Business Hub (IBH), організований Masters Hub за інформаційної підтримки obozrevatel.com. Представники відомих інтернет-компаній будуть говорити про запуск e-commerce проектів та управління ними, ефективні інструменти просування та реклами в інтернет-бізнесі.

Серед спікерів Internet Business Hub: CEO в ОБОЗРЕВАТЕЛЬ (obozrevatel.com) Михайло Кривда, засновник karabas.com Максим Плахтій, керівник відділу інтернет-маркетингу city.com.ua Олексій Тихонов, CEO KyivPost Люк Шеньє, менеджер із digital-маркетингу в bigl.ua (Evo.Company) Ольга Куліцька, директор з реклами і маркетингу в Сеть городских порталов “В городе”/ gloss.ua Максим Чеховський, Head of Digital Marketing в компанії N-iX Микола Грачов, співзасновник Zlato.ua, Mebelok.com, Forter.ua Святослав Амелін, Email Marketing Specialist в UniSender Марина Рижко.

IBH буде корисним: власникам бізнесу, CEO та менеджерам інтернет-проектів, маркетологам та PR-менеджерам, підприємцям, які планують започаткувати свій інтернет бізнес, молодим спеціалістам та студентам, які планують працювати в галузі e-commerce.

Більш детальна інформація про Internet Business Hub на сайті – http://ibh.mastershub.com.ua/ua і на сторінці Masters Hub у Facebook – https://www.facebook.com/MastersHubUA/.

Зареєструватись на IBH вже можна за посиланням –  https://goo.gl/pt5Niz

Де: м. Київ, Спортивна пл., 1a (метро Палац спорту/ Льва Толстого), ТЦ “Гулівер”,

Коли: 9-10 грудня 2017 року

Контакти: E-mail: mastershubua@gmail.com  Тел: +38 067 324 05 59

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.