Науковиці: зустріч для школярок і студенток з теми “Світ з точки зору науки та технологій”

Це подія в рамках проєкту НАУКОВИЦІ для школярок і студенток, які цікавляться наукою.
_

? Що об’єднує людський мозок та IT-проєкти? Наука! Саме завдяки їй можна робити неймовірні речі — від дослідження мозкових органоїдів зі стовбурових клітин до прогнозувань ризиків та ймовірності настання подій.

?‍? Що спільного між нейробіологинею та керівницею проєктів в IT-компанії? Вони обидві пройшли шлях дівчини у STEM. Яким він був? Що вплинуло на їхній вибір? Що допомагає їм бути успішними у своїх сферах? А може, ти мрієш стати науковицею та шукаєш відповіді на свої питання?

Тоді приєднуйся до онлайн-зустрічі нейробіологині Віри Єфремової та керівниці проєктів в компанії ELEKS Лесі Симанишин зі школярками та студентками, які цікавляться наукою та хочуть розвивати кар’єру в STEM. Це спільна подія ELEKS та INSCIENCE в рамках проєкту НАУКОВИЦІ.

? Коли? 1 грудня, 19:30 – 21:00 онлайн

? Реєстрація: https://bit.ly/3FTmUld

Спікерки:

Віра Єфремова — Докторка наук в молекулярній біомедицині, працює над вивченням захворювань розвитку головного мозку із застосуванням стовбурових клітин в університеті Каліфорнії Берклі (США). Її робота допоможе дітям з генетичними хворобами мозку, які викликають часті епілепсії.

Леся Симанишин — старша керівниця проєктів в ELEKS, почала працювати в компанії на позиції інтерна у 2006, паралельно навчаючись на 4 курсі університету за спеціальністю “Радіофізика та електроніка”.
Віра та Леся прочитають короткі лекції. Після презентації буде розмова з науковицею і представницею компанії ELEKS та сесія питань-відповідей. А наприкінці на всіх учасниць чекає розіграш подарунків. Поринь у світ науки — реєструйся та приходь на зустріч!

НАУКОВИЦІ — це серія документальних відео про українських жінок в науці. Мета проєкту — показати успішних науковиць як рольових моделей для дівчат та молодих жінок, які хочуть робити кар’єру в STEM. Цей проєкт реалізовується INSCIENCE за підтримки Українського культурного фонду.

INSCIENCE — це організація, яка популяризує науку та підвищує її цінність для суспільства, бізнесу та держави.

ELEKS – інженерна інноваційна компанія, яка надає послуги з розробки комплексних програмних продуктів та входить до Top 100 Global Outsourcing компаній. Вже 30 років працює партнером з інноваційних програм у компаніях із Fortune 500, з великими підприємствами та технологічними лідерами. Команда із 2000+ професіоналів пропонує повний спектр ІТ-послуг в галузі логістики, роздрібної торгівлі, Fintech, охорони здоров’я, автомобілебудування, сільського господарства, уряду, засобів масової інформації та розваг.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.