Тиждень освітнього драйву в Карпатах: долучайся до СУТО PRO CAMP

Назва: СУТО PRO CAMP

Коли: 6-13 липня

Де: Мукачево

Подія для вас, якщо ви:
  • Вмотивований директор, учитель, вихователь, що прагне постійного розвитку та професійного спілкування
  • Готові до всеукраїнських знайомств та підтримки однодумців-професіоналів державного та приватного секторів
  • Ви хочете отримати нові практичні знання, апробувати їх і отримати зворотній зв’язок
  • Ви можете запалювати освітні зірочки
  • Умієте тримати баланс “життя-робота”

Що на вас чекає? Те, за чим ми всі так скучили! Ми будемо все робити разом, насолоджуючись щирими посмішками, палаючими очима та безліччю нових освітніх ідей. Все як завжди: СУТО — круто!

Програма літнього освітнього team up повністю орієнтована на учасників. Вона про ВАС і для ВАС! Наша мета — підтримати благополуччя освітян, відчуття зв’язку в межах нашої професійної діяльності. СУТО PRO CAMP — це можливість встановити надійні зв’язки з колегами з різних куточків України. А ми в свою чергу обіцяємо сприяти вашій подальшій взаємодії.

Ми з власного досвіду знаємо, що найкраще вчитися тоді, коли учасники беруть участь у цьому процесі активно, поєднуючи те, що вони дізнаються від тренерів, та свій власний освітній досвід.

Для того, щоб всі процеси відбувалися ефективно, наша програма передбачає можливості не лише для навчання, а також для групової рефлексії, де учасники зможуть обговорювати те, що дізналися під час сесій в колі вже друзів і однодумців. Просто уявіть атмосферу такої роботи — ви… друзі… горнятко кави чи чаю з карпатських трав та відверті розмови про найважливіше. Ми вже вам заздримо! Напевно, на цьому реченні ви вже кинули свою першу шкарпетку у валізу.

Цілий тиждень ми з вами навчаємося, спілкуємося, розважаємося, проходимо квести, тестуємо розробки, влаштовуємо свій особистий Карпатський фестиваль. Маємо час на особисті потреби та насолоджуємося чистим карпатським повітрям. Наш кемп — це море позитиву, корисних знань і натхнення на цілий рік наперед! Ну що, у валізі вже є зручне взуття та комплект спортивного одягу?

Ми робимо великий акцент на сприянні потужній колаборації освітян. Це — один із основних принципів СУТО ПРО КЕМП. Ми впевнені, що цей тиждень — потужна підзарядка для Вашого професійного розвитку в масштабах всієї країни.

Організаційний внесок 1270 грн гарантує:

– набір учасника: нотатник, ручка, роздаткові матеріали тощо

– чотири тригодинні тренінги – 12 годин

– 16 майстерок, з яких ви гарантовано відвідаєте 8. Вибір майстерок залишаємо за вами!

– сертифікат про підвищення кваліфікації

Повний цикл навчання – 20 год / 0,7 кредиту ЄКТС

– програма СУТО PRO CAMP

– і наше щире піклування про вас!

Для груп діє окрема пропозиція.

Засновники і організатори:

Ми вже заснували і втілили у життя такі успішні проєкти як Міжнародна Конференція для викладачів англійської Teaching English Globally, Суто ПроІнсайт, СутоПазли, Teacher’s Voice та безліч вебінарів, майстерок і тренінгів!

Тетяна Ухіна – засновниця і очільниця Тренінгового центру СУТО і першої міжнародної онлайн асоціації для освітян України.

Євгенія Татарова – директорка Центру професійного розвитку викладачів англійської SR Teaching&Learning, координаторка міжнародних проєктів тренінгового центру СУТО

СУТО PRO CAMP – це ще один амбіційний проєкт для освітян України, який ми пропонуємо вам втілити у життя разом з нами. Наше кредо: “Щастя – це вибір. Оптимізм – це вибір. Який би вибір ти не робив, роби його мудро”.

Долучайтеся. Ми чекаємо саме на ВАС!

Джерело і реєстрація

Вам також має сподобатись...

1 Відповідь

  1. 9 Червня, 2021

    […] Детальніше про захід: Тиждень освітнього драйву в Карпатах: долучайся до СУТ… […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.