Табір для школярів з США та України: GYE Online Innovathon

Що: Global Youth Entrepreneurs’ Global Online Innovathon

Де? онлайн

Коли? 29 – 31 травня

Фінансування:

– гран-приз – 1000 доларів;

– вартість – $15 | ₴100.

GYE Online Innovathon – табір, який має на меті об’єднати студентів із США та України на 54-годинну підприємницьку подію, повністю онлайн. Незважаючи на те, що цього зробити не вдасться особисто, учасники та наставники працюватимуть через онлайн-платформи, такі як ZOOM, Slack та Microsoft Teams.

Зважаючи на поточні події, GYE сподівається зібрати міжнародну когорту студентів середніх шкіл, підприємців, підприємців, експертів із контенту та представників уряду та НУО для участі у підприємницькій ідеї, пітчінгу та конкуренції.

Учасники розроблятимуть бізнес, некомерційні організації, продукти та послуги, які позитивно впливають на світ під час навчання підприємницьким навичкам, які працюватимуть над інноваційними рішеннями для вирішення нагальних проблем сьогодні. Студенти формуватимуть команди та реалізовуватимуть свої концепції, залучаючи інтенсивну співпрацю з менторами, інновації, складання прототипів, з’єднання, створення альянсів, навчання та вживання заходів.

Вимоги:

– ти – учень середньої школи в Україні;

– зацікавлені у створенні власної компанії чи некомерційної організації;

– добре вмотивовані й активні;

– знання англійської мови.

Дедлайн: 15 травня

Деталі та більше інфо

Джерело 


Треба швидко написати успішний мотиваційний лист ВЖЕ на сьогодні? Ось тримай 3 короткі відеолекції про 3 різних приклади мотиваційних есе, автор яких отримала стипендію та участь у бажаній освітній програмі. На курс піде +- година часу.

Потрібна повна підтримка для вступу чи пошуку програми за кордоном від А до Я? Консультації, допомога, дієві інструменти? Чекаємо в онлайн-спільноті «UniStudy Community”.

Більше безкоштовних актуальних порад та секретів шукай в рубриці КОРИСНЕ.

А щоб не пропустити жодного дедлайну програми, скачай Календар освітніх можливостей 2020.  Відкриємо секрет: він «вічний», тобто більшість програм повторюється із року в рік.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.