Пройдіть опитування та отримайте фахову підтримку для вашої організації 

Друзі, Center for Euroinitiatives запустили опитування для організацій і молодіжних працівників із Сумської, Луганської та Донецької областей. Ми хочемо виявити рівень впливу кризи від COVID-19 та визначити труднощі, з якими зіткнулися молодь, молодіжні працівники та організації під час епідемії коронавірусу.

Заповніть просту анкету й отримайте консультаційну та менторську підтримку, можливість навчання на онлайн тренінгах з підвищення цифрової спроможності у роботі з молоддю й цікаві навчальні матеріали.

Для участі запрошуються:

✅ молодіжні працівники із Сумської, Луганської та Донецької областей;

✅ представники організацій, що працюють з молоддю (НУО, молодіжні центри, молодіжні відділи, молодіжні клуби, центри, молодіжні резиденції) із Сумської, Луганської та Донецької областей.

За результатами опитування ми:

✅ створимо серії онлайн тренінгів для представників організацій, які працюють з молоддю в Сумській, Луганській та Донецькій областях щоб підвищити їх потенціалу у дистанційній і цифровій молодіжній роботі;

✅ розробимо посібник для молодіжних НУО з рекомендаціями щодо організації роботи в інтернеті в період кризи.

Опитування триватиме до 31 грудня 2020 року.

Долучитися до опитування тут!

? Проєкт “Цифрова молодіжна робота як антикризовий засіб” співфінансується Європейським Союзом. Його реалізує Center for Euroinitiatives у партнерстві Фундація “Простір” (Сєвєродонецьк) і Культурно-освітня платформа “Сенс” (Маріуполь) за підтримки Чорноморський фонд регіонального співробітництва німецького фонду Маршалла (BST).

Джерело: https://www.facebook.com/ceisumy/posts/3746900802030103

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.