Розвивай навички на діджитал-платформі Impactum!

Проєкт від Klitschko Foundation та компанії Winner зібрав понад 1 200 учасників, та запускає третю хвилю проєкту «‎Синергія 3.0» !

1 червня закінчилась перша хвиля проєкту «‎Синергія» від освітнього діджитал-простору Impactum (Імпактум), мета якого — дати кожному доступний інструментарій для створення змін: особистих, локальних, глобальних.

Протягом двох тижнів учасники навчались розпізнавати свій потенціал, освоювали актуальні для постковідного світу навички, розвивали критичне мислення, медіаграмотність, відповідальне лідерство та інші скіли, необхідні у сучасному світі.

14 днів учасники отримували нові знання та навички завдяки 17 модулям про важливі базові навички 21 століття. У цілому, кожен, хто приєднався до проєкту «Синергія» прослухав 8 годин професійного онлайн-контенту у вигляді презентацій, виступів спікерів, корисних відео, подкастів і тепер може використовувати отримані знання на практиці!

21 вересня 2021 року стартує вже третя хвиля проєкту «‎Синергія», зареєструватись можна за посиланням Impactum.

Тут ми зібрали крутих спікерів, серед яких є і Володимир Кличко (засновник Klitschko Foundation), а також Олексій Каплатий ( директор директор Bentley Kyiv в компанії Winner). З рештою спікерів ви можете познайомитися вже під час проходження проєкту!

«Підтримка дітей та молоді — це головний напрям соціальної відповідальності. Адже саме наш внесок сьогодні у розвиток молодого покоління, у сучасні технології та новітні підходи у навчанні — це наше майбутнє завтра. І випускники Impactum творитимуть це майбутнє», — каже команда Winner.

«Наш діджитал-простір Impactum — місце, де ми ламаємо стереотипи. Навчання може бути цікавим і персоналізованим, а відкривати нові грані в собі – просто, але для цього потрібна сильна мотивація, підтримка однодумців та конкретні дії. Усе це ми і даємо на нашому спільному з компанією Winner проєкті «Синергія». Будемо раді бачити на третьому потоці цього проєкту усіх підлітків, батьків, працівників освіти, а також тих, хто працює у сферах громадського сектору та благодійності», — каже директорка Klitschko Foundation, Ангеліна Осадча.

Крім того, у найближчі місяці планується запуск ще декількох проєктів!

Діджитал-простір Impactum реалізований з головним партнером компанією Winner Group Ukraine та має на меті стати якісним і сучасним аналогом офлайн-навчанню.

Більше інформації про платформу Impactum та Синергію — на сайті impactum.world.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.