Конференція з теми прав людини у Берліні

Ти працюєш у сфері формальної або неформальної освіти? Ти викладач чи молодіжний працівник? Якщо усі відповіді “так”, то сміливо бери участь у конференції та навчись новим методам викладання теми про права людини!

Дата: 1-3 березня 2019 р.

Дедлайн: 10 січня 2019 р., повідомлення про результати – 15 січня 2019 р.

Участь у конференції безкоштовна, організатори оплачують витрати на проживання, харчування та транспорт. Видається сертифікат YouthPass.

Проект «JustNow – Інструментарій для навчання прав людини» був створений у відповідь на внутрішні оцінки та запити, висунуті організаціями та школами, які раніше брали участь у проекті Типового міжнародного кримінального суду (MICC) – www.model.icc.org. Навчальні матеріали “JustNow” дозволять вчителям і молодіжним працівникам застосовувати деякі методи, засновані на MICC, у класі, підвищуючи рівень обізнаності студентів з різних питань прав людини та міжнародного кримінального права.

JustNow Toolbox пропонує плани дій та вправи, а також аудіовізуальні матеріали, такі як короткі анімаційні фільми, які допоможуть молодим людям дізнатися про права людини, різноманітність, основні демократичні цінності та верховенство права незалежно або за допомогою педагога.

Завдяки інноваційному підходу до дрібномасштабних навчальних модулів, цей набір інструментів дозволяє кожному впровадити індивідуальні, інноваційні та привабливі освітні семінари.

Як подати заявку та більше інформації про подію тут. 

Фото unsplash.com

Вам також має сподобатись...

2 коментарі

  1. Alina Virstiuk :

    ця можливість не для жителів України. прочитайте, будь ласка, уважніше, умови

  2. Ангеліна :

    Ця конференція не для українців – в описі This Conference – Symposium – Forum is

    for 60 participants from Croatia, Germany, Netherlands, Poland

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.