Презентація каталогу можливостей на сайті House of Europe

ЄС пропонує для України тисячі можливостей у різних сферах.

House of Europe прагне, щоб якомога більше українців про них дізналися і могли скористатися. Тому ми зробили каталог можливостей ЄС  для шести ключових секторів, з якими працює House of Europe: культура і креативні індустрії, освіта, медіа, соціальне підприємництво, молодь, охорона здоров’я.

У каталозі публікуємо гранти, конкурси та стипендії від Європейської комісії, програм Erasmus+, Horizon 2020, посольств, культурних інституцій та багатьох інших партнерів з країн ЄС та Великої Британії.

Ми стежимо за актуальністю дедлайнів і регулярно оновлюємо каталог. Уважно вивчаємо інструкції і описуємо кожну можливість так, щоб ви одразу зрозуміли її переваги, критерії і вирішили, чи варто подаватися.

13 листопада під час live-презентації Ольга Запорожець, менеджерка інформаційно-координаційного хабу, регіональних програм та спільноти випускників House of Europe та Тетяна Манзюк, координаторка фронтдеску, представлять каталог і покажуть, як ним користуватися, щоб швидко і ефективно знаходити можливості, які підходять саме вам.

Що: Презентація каталогу можливостей на сайті House of Europe

Коли: 13 листопада, початок о 15:00

Пряма трансляція на сторінці House of Europe

Джерело

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.