Скільки заробляють у видавничій сфері в Україні? Дослідження Happy Monday та Читомо

Кар’єрний портал і платформа професійного розвитку Happy Monday спільно з медіа про книгу та осмислене читання «Читомо» провели анонімне опитування, щоб сформувати рейтинг зарплат у видавничій сфері. Результати дослідження вже відомі.

Завдяки рейтингу зарплат роботодавці краще орієнтуватимуться, яку зарплату пропонувати кандидатам і теперішнім працівникам, спеціалісти зрозуміють, яку зарплату просити на співбесіді чи при підвищенні, а молоді спеціалісти та світчери зможуть оцінити свої фінансові перспективи у новій професії.

Основні інсайти аналізу зарплат у видавничій сфері:

  • серед спеціалістів найбільше отримують артдиректори, за ними за рівнем зарплат йдуть головні та випускові редактори, дизайнери та маркетологи;
  • попри те, що у сфері переважають жінки, керівні посади частіше займають чоловіки;
  • теперішні директори видавництв працюють у сфері в середньому близько 10 років, а середній досвід роботи головних редакторів — 7 років;
  • середні заробітні плати на ринку коливаються від 6500 до 15500 грн/місяць залежно від спеціальності;
  • гідний рівень праці є фактором лише для 7% опитаних, зате абсолютну більшість мотивує при виборі сфери можливість творчої самореалізації та прагнення розвивати сферу культури.

Завантажити повну версію дослідження можна за посиланням.

Про авторів дослідження:

Happy Monday — медіаплатформа для свідомого розвитку кар’єри та пошуку своїх компаній. Філософією порталу є посилення партнерства і прозорих взаємовідносин між шукачами та роботодавцями, тому для платформи важливо всебічно підтримувати ініціативи, спрямовані на посилення рівних можливостей, прозорості та відкритості ринку праці.

Читомо — медіа про книгу в усіх її проявах і про осмислене читання як трамплін, інструмент для самоосвіти та реалізації. Наразі це — трендсетер українського книжкового ринку, найбільше українське медіа про книговидання країни й світу, якісна аналітика та ексклюзивні матеріали експертів-практиків, нові формати, інновації, експерименти в книговиданні й читанні, а також спільнота, яку об’єднує любов до текстів і візуальної культури.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.