Робота для студентів: як знайти під час і після університету

Ти можеш бути ще студентом або нещодавнім випускником вишу, але замислитися на тим, як знайти роботу, варто вже сьогодні. Якщо проблема “робота для студентів” завдає тобі головного болю, то ось основні фактори, які впливають на успішне працевлаштування.

Сьогодні компаніям потрібні працівники з широким набором навичок. Іноді не достатньо бути випускником з дипломом престижного вишу або гарними оцінками. Зараз найбільш важливими факторами стали Soft skills та Network. Далі розглянемо детальніше.

Soft skills, які повинні бути описані в твоєму CV, якщо гуглиш “Робота для студентів”

  • Міжкультурна комунікація: навички роботи в команді з людьми з різних країн, менталітетами та культурними особливостями.
  • Адаптивність: вміння керувати своїми емоціями в різних ситуаціях, реагувати та адаптуватися до змін – саме це шукають працедавці, коли ти подаєш заявку.
  • Вирішення проблем: життя наповнено складнощами, а ти вже маєш досвід, як керувати змінами поза своєю зоною комфорту, знайти ресурси і бути креативним навіть у найтяжчі часи.
  • Самостійність: навички самостійно створювати свою зону комфорту у будь-якій ситуації, новій країні, умовах роботи в компанії тощо. Незалежність у прийнятті рішень теж буде плюсом.

* * *

Робота для студентів та зв’язки (Network) 

Диплом та Soft skills дуже важливі, але це краще працює в тандемі з професіональною спільнотою. Саме там ти зможеш дізнатися про вакансії чи стажування.

Підготовлено за матеріалами публікації Finding a job after graduation 


Треба швидко написати успішний мотиваційний лист ВЖЕ на сьогодні? Ось тримай 3 короткі відеолекції про 3 різних приклади мотиваційних есе, автор яких отримала стипендію та участь у бажаній освітній програмі. На курс піде +- година часу.

Потрібна повна підтримка для вступу чи пошуку програми за кордоном від А до Я? Консультації, допомога, дієві інструменти? Чекаємо в онлайн-спільноті «UniStudy Community”.

Більше безкоштовних актуальних порад та секретів шукай в рубриці КОРИСНЕ.

А щоб не пропустити жодного дедлайну програми, скачай Календар освітніх можливостей 2020.  Відкриємо секрет: він «вічний», тобто більшість програм повторюється із року в рік.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.