Ходімо у гори можливостей в 2020 році?

Ура-ура!

Стартував останній набір в цьому році до лав спільноти Community Unistudy! Запрошуємо приєднатися до команди, яка має чіткий план на 2020 рік на свої кар’єрні та освітні цілі!

Спробуйте тут! Хоча… Постривайте!

А ви готові до змін?

Erasmus, міжнародне волонтерство, диплом закордонного вишу, формальне та неформальне навчання у будь-якій країні світу, стажування та робота у міжнародних організаціях – все це не для вас, якщо ви:

  • не готові наполегливо працювати та аналізувати свій попередній досвід
  • хочете просто знайти когось, хто б знайшов вам якусь можливість “звалити” з України за кордон
  • вважаєте, що всі ваші проблеми від того, що у вас недостатній рівень мови, непопулярна спеціальність, лінь, вік, діти, робота, сім’я та інші речі, що заважають на шляху до освітньої можливості

У спільноті Community Unistudy на вас чекає переоцінка власного підходу до пошуку міжнародних програм! Ви вже не будете діяти як раніше! Зі старими думками можна гарантувати лише старий результат. А ви готові до змін? Мрії здійснюються тут!


Треба швидко написати успішний мотиваційний лист ВЖЕ на сьогодні? Ось тримай 3 короткі відеолекції про 3 різних приклади мотиваційних есе, автор яких отримала стипендію та участь у бажаній освітній програмі. На курс піде +- година часу.

Потрібна повна підтримка для вступу чи пошуку програми за кордоном від А до Я? Консультації, допомога, дієві інструменти? Чекаємо в онлайн-спільноті «UniStudy Community”.

Більше безкоштовних актуальних порад та секретів шукай в рубриці КОРИСНЕ.

А щоб не пропустити жодного дедлайну програми, скачай Календар освітніх можливостей 2020.  Відкриємо секрет: він «вічний», тобто більшість програм повторюється із року в рік.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.