Оголошення прийому заявок на програму “Німецькі та Європейські студії” 2017/2018

Інститут політичних наук Університету ім. Фридриха Шиллера в м. Єна (ФШУ), Німеччина, разом з Національним університетом «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА), Україна, за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) запрошують до навчання на спільній німецько-українській магістерській програмі «Німецькі та Європейські студії» 

Інформація про програму 

Спільна  магістерська  програма  з «Німецьких та  Європейських студій»,  яка пропонує подвійний українсько-німецький диплом, оголошує вже восьмий набір  студентів на навчальний рік 2016/2017.

Найкращі  за  рейтингом  навчання  студенти  в  межах  дворічної  програми  навчання отримують   можливість  на повністю   оплачене   піврічне навчання в   Німеччині,  в Університеті ім. Фридриха Шиллера в м. Єна в Тюрінгії.

Навчальна  програма  пропонує  можливість  одержання  одразу  двох    магістерських ступенів:   українського   диплому   «магістра   політології»   в   НаУКМА   та  німецького магістерського   диплому  MasterofPolitics”  (M*Pol)   від   Університету   ім. Фридриха Шиллер в Єні, Німеччина. академічних обмінів (DAAD).

Фінансову  підтримку  програмі  надає  Німецька   служба

Щонайменше    50%   курсів   протягом    двох   років    навчання    в    межах   програми викладаються  німецькою  мовою,  решта  –  англійською  та  українською.      Студенти мають можливість отримати ґрунтовні знання щодо політичних систем    Німеччини та Європейського   Союзу,   а   також   з   економічних   та   правових   аспектів   діяльності Німеччини та ЄС в сучасному світі.

Хто може стати студентом програми?

На  програму  можуть  вступати  усі,  хто  має  український  диплом  бакалавра.     Від абітурієнтів очікується середній або високий рівень володіння як англійською , так і німецькою мовами, а також зацікавленість у сучасних німецьких справах.   Ми   також   запрошуємо   на   навчання   абітурієнтів    не з України /   з  не-українським громадянством, які мають можливість навчатися за власні кошти.

Як подати заявку на навчання?

 Абітурієнти мають пройти загальноуніверситетську процедуру подачі документів на навчання в НаУКМА, що передбачає складання вступних випробувань з українською та англійською мов і з політології, які традиційно відбуваються в середині і наприкінці липня.              (детальнішу інформацію              дивіться на              сайті http://www.ukma.edu.ua/index.php/admission-adds-on/mahisterski-prohramy

Для вступу на нашу програму необхідно подати документи до приймальної комісії НаУКМА у період з 6-го по 15-ге липня 2017 р.

Якщо Ви хочете вступати на нашу програму, будь ласка, надішліть нам додатково до обов’язкових документів Ваше CV – резюме (англійської АБО німецькою мовами,   а також окремо – українською). Чекаємо на Ваші СV до 10червня на  електронну адресу dsg.naukma@gmail.com

 

Іспити з українською й англійської мов та політології відбудуться наприкінці липня – на початку серпня. Точні дати іспитів будуть відомі найближчим часом.

Знання німецької мови під час короткої співбесіди одразу після іспиту з політології буде усно оцінювати німецькомовний викладач.

Після   подачі   документів і   складання   вступних   іспитів,   НаУКМА розподілятиме бюджетні  міста  серед  усіх  абітурієнтів.  Ті,  хто  не  отримують  бюджетного  місця на програмі, матимуть можливість навчатися на платній основі.

Контактна інформація:

Для  додаткової  інформації  просимо  ознайомитися  з  сайтом:   www.des.uni-jena.de/

(німецькою та українською мовами)

із запитаннями звертайтеся до:

п. Франка Рохова, МА, німецького координатора проекту

dsg.naukma@uni-jena.de або до:

п. Максима Яковлєва, доц., к.політ.н., українського координатора проекту

maksym.yakovlyev@gmail.com

флаєр магістерської програми українською мовою (українською мовою):):

http://www.des.uni-jena.de/maeuropamedia/dokumente/Flyer_DES_uk.pdf

більше інформації про загальну магістерську програму з політології (українською мовою):

http://www.ukma.edu.ua/index.php/admission-adds-on/mahisterski-prohramy

Оголошення   прийому   заявок    магістерській   програмі   2016/2017 (українською мовою):

http://goo.gl/ImErsF

Оголошення   про   прийом   заявок   на    «Сертифікатну   програму   ‘Німецькі    та Європейські студії’» на 2016/2017н.р. 

З  1-го  вересня  2014  р.  окрім  магістерської  програми  студенти  також     мають можливість навчатися на сертифікатній програмі з «Німецьких та європейських студій».

Абітурієнти,  які  не  мають  часу  чи  можливість  навчатися  на  магістерській програмі, мають можливість навчатися на сертифікатній програмі «Німецькі та Європейські студії».  Сертифікатна  програма  розрахована  на  чотири   семестри.

Усього  в  межах сертифікатної програми можна набрати 15 кредитів. Протягом першого року навчання студенти відвідують заняття з німецької мови, а також дисципліни, що викладаються німецькими та українськими викладачами. Німецькомовні викладачі – носії мови – які перебувають у Києві, а також викладачі з Німеччини, які приїздять до НаУКМА, викладають свої курси німецькою мовою.

Яким є змістовне наповнення програми?

Програма передусім орієнтована на сучасні німецькі студії, зокрема на дослідження та аналіз різних політичних питань на федеральному рівні ФРН. Програма охоплює такі тематичні напрями: сучасна зовнішня політика ФРН, її політична система та історія, делегування повноважень і функціонування Європейського Союзу тощо. Окрім цього вивчаються основи правознавства та економіки в межах курсів, які чітко орієнтовані на дослідження  сучасного  стану  справ  у  Німеччині  та  Європейському  Союзі.  Ці курси охоплюють такі теми, як німецьке публічне і конституційне право, основи німецької економічної політики.

Як подати заявку на навчання?

На сертифікатну програму можуть вступати  студенти-магістри (окремо від подвійної магістерської програми) можуть НаУКМА,   студенти-магістри   інших   вищих  навчальних закладів, а також випускники інших вищих навчальних закладів, які зацікавлені у Німеччині.

На сертифікатну програму можуть вступати як абітурієнти з низьким (A2 або B1) так і середнім (B2 або вище) знанням німецької мови, і з добрим володінням англійською мовою (B2 і вище). Абітурієнти, які на момент вступи вже матимуть добре знання німецької   мови   (B2   і   вище)   зможуть   прослуховувати   німецькомовні   курси вже протягом першого року на чання на сертифікатній програмі. Абітурієнти із низьким знанням німецької мови (A2 або B1) вивчатимуть німецьку мову протягом першого року і прослуховуватимуть німецькомовні курси на другому році навчання. Якщо щодо цих умов у Вас виникають питання, будь ласка, звертайтеся до нас за роз’ясненнями. Що отримують студенти після успішного закінчення програми?

Що отримують студенти після успішного закінчення програми?

Усі   студенти,  які  прослухали  й  склали  усі  курси  та  успішно  закінчили      програму, одержать  Сертифікат  від  Університету  ім.  Фридриха  Шиллера,  а  також офіційний сертифікат від Національного Університету «Києво-Могилянська академія».

Скільки коштує навчання?

Для студентів НаУКМА навчання є повністю безкоштовним.

Сертифікатна програма підтримується Німецькою службою академічних обмінів (DAAD).

З детальнішою інформацією щодо умови навчання та термінів подачі документів Ви можете ознайомитися на веб-сторінціНаУКМА. Щодо організаційних питань навчання звертайтеся до вступної комісії НаУКМА.

Для вступу на програму Вам необхідно скласти невеличкий іспит, що складається з усної   та   письмової   частин.   Ви   маєте   написати   невеличке   есе   англійською або німецькою мовою на задану тему-питання, після чого носій мови усно оцінить Ваше знання німецької протягом короткої співбесіди. Іспит відбудеться наприкінці липня    – на     початку      серпня.     Точну     дату     буде     оголошено      на нашому     сайті.

Якщо  Ви  зацікавлені  у  нашій  сертифікатній  програмі  і     хочете

на  неї  вступити, напишіть нам на dsg.naukma@uni-jena.de до 15-го липня і ми поінформуємо Вас про подальші деталі вступу.

У Вас виникли питання? Звертайтеся до нас!

Якщо у Вас з’явилися запитання щодо сертифікатної програми чи процедури вступу на неї, будь ласка, звертайтеся до нас. Ми з радістю і якомога швидше відповімо на Ваші звернення.

п. Франк Рохов, МА, німецький координатор проекту

dsg.naukma@uni-jena.de

п. Максим Яковлєв, доц., к.політ.н., український координатор проекту

maksym.yakovlyev@gmail.com

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.