3 стипендії на навчання в Школі Управління УКУ для демобілізованих учасників АТО

Вступники на Магістерську програму з публічного управління та адміністрування УКУ  у 2018-2019 н.р. можуть претендувати на 3 стипендії  від Western NIS Enterprise Fund для демобілізованих учасників АТО, які покриватимуть до 100% вартості навчання, включно із проживанням, харчуванням і логістикою. Розмір стипендії буде визначатися після етапу відбору та інтерв’ю.

«Ми віримо, що інвестиційна доступність освіти може найкраще підготувати наших ветеранів, які хочуть вкладати свої сили у розвиток української держави», – Ярослава Джонсон, президент і виконавчий директор WNISEF.

Умови та процедура отримання стипендії:

Для осіб, що претендують на отримання стипендії для демобілізованих учасників АТО, необхідно подати копію посвідчення учасника бойових дій. Вступник повинен успішно скласти вступні іспити Магістерської програми з публічного управління та адміністрування. Після вступних іспитів вступник має пройти співбесіду з представником надавача стипендії на тему: «Ваші цілі в житті: роль програми MPA у їх досягненні». Дата, час і місце проведення такої співбесіди будуть повідомлені абітурієнту додатково. Перевагу в отриманні стипендії отримують абітурієнти, які займають вище місце в рейтинговій таблиці результатів вступних іспитів, а також працюють в сфері публічного адміністрування.

Більше за посиланням: http://spm.ucu.edu.ua/magisterska-programa/stypendijni-programy/

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.