Літня школа в Грузії з питань міграції

Міжнародна літня школа з міграції організована в рамках трьох проектів за підтримки Євросоюзу: “Mobility Partnership with Azerbaijan” (MOBILAZE), “Sustaining Migration Management in Georgia” (ENIGMMA 2) і “Prague Process: Dialogue, Analyses and Training in Action” (PP DATA ). Всі проекти реалізовуються міжнародним центром розвитку міграційної політики.

Організатори покривають проживання та харчування учасників, також оплачуються транспортні витрати. Реєстрація в літній школі – безкоштовна.

Дедлайн: 30 квітня 2019 р.

Де: Тбілісі, Грузія

Коли: 30 червня – 6 липня 2019 р.

Міжнародні академічні експерти з Міграційної обсерваторії Оксфордського університету, Університету Сассекса, Школи економіки Сорбоннського університету, Дунайського університету Кремса, Амстердамського університету, Університету Лейдена і Маастрихтської вищої школи управління  проведуть лекції і будуть наставниками для студентів.

Теми лекцій: вступ до явища міграції, міграція і розвиток, міграція і економіка, сприйняття мігрантів, міграційне законодавство тощо.

Протягом одного тижня учасники відвідають міждисциплінарні та інноваційні академічні та орієнтовані на дослідження лекції, семінари та проекти з питань, пов’язаних з міграційною ситуацією і міграційною політикою в ЄС, східному сусідстві ЄС і в усьому світі. Формат навчання: дослідження, практичні заняття та інтерактивні дискусії. Кількість учасників – до 75 студентів.

Вимоги до кандидатів:

  • студенти повинні вивчати міграцію, журналістікку, ЗМІ, міжнародне право, міграційне право, економіку, демографію, історію, соціальні і політичні науки;
  • приймаються заявки як від студентів, так і від молодих випускників;
  • знати англійську мову.

Як подати заявку?

  • заявка
  • резюме
  • сертифікат на рівень володіння англійською мовою (якщо є)
  • рекомендаційний лист

Інформація про заявку Description_ICMPD_Summer_School_2019

Детальна інформація про літню школу

Документи приймаються на електронну пошту summerschool@icmpd.org


До речі, Unistudy анонсує перший в цьому році міні онлайн-курс з теми написання трьох різних видів мотиваційних есе. Він підійде усім, кому важко описати свій досвід та завжди бракує натхнення, а іноді й часу.

На вас чекають 3 відеолекції про 3 приклади мотиваційних есе, автор яких отримала стипендію та участь у бажаній освітній програмі. Реєструйся на онлайн-курс “EXCELLENT ESSAY: три види, одна формула”

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.