Стипендія і дослідницький грант імені Кшиштофа Скубішевського

За допомогою стипендії можна провести наукові дослідження в Польщі протягом 2019/2020 академічного року за співпраці з  Варшавським університетом або будь-яким іншим польським ВНЗ в області права, політичних наук або новітньої історії. Метою стипендії є поширення демократії, прав людини, принципів правової держави і дотримання норм права в міжнародних відносинах.

Де: Польща

Тип гранту: на наукові дослідження

Область наук: гуманітарні науки

Веб-сайт: skubi.net

Дедлайн: 8 квітня

Стипендія призначена для осіб, які захистили кандидатську дисертацію (або володіють значними науковими досягненнями), а також для осіб з вищою освітою, які мають суттєві громадські досягнення у сфері поширення демократії і принципів правової держави.

Дослідницький грант надає можливість перебування в Польщі терміном до трьох місяців.

Засновник стипендії та гранта: 

Фонд імені Кшиштофа Скубішевського
stypendia@skubi.net
tel. +48 883 188 969

У співпраці з Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego (Центр досліджень Східної Європи Варшавського університету).

Детальна інформація як подати заявку на офіційному сайті

Джерело


До речі, Unistudy анонсує перший в цьому році міні онлайн-курс з теми написання трьох різних видів мотиваційних есе. Він підійде усім, кому важко описати свій досвід та завжди бракує натхнення, а іноді й часу.

На вас чекають 3 відеолекції про 3 приклади мотиваційних есе, автор яких отримала стипендію та участь у бажаній освітній програмі. Реєструйся на онлайн-курс “EXCELLENT ESSAY: три види, одна формула”

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.