Transparency School у Вільнюсі для майбутніх лідерів

Transparency School – це провідний літній курс з боротьби з корупцією у світі. З 2010 року школа вже об’єднала понад 1000 майбутніх лідерів з близько 120 країн світу.

Дата та місце проведення: 8 – 14 JULY 2019, Vilnius, Lithuania

Реєстрація: https://transparencyschool.org/

Дедлайн – 20 May 2019

Міжнародна школа з питань доброчесності та боротьби з корупцією щорічно збирає майбутніх лідерів.  Школа надає своїм учасникам найактуальнішу інформацію у сфері боротьби з корупцією та підзвітністю й пропонує реальні можливості для реалізації своїх ідей на практиці.

Після строгого процесу відбору, студенти проводять 7 інтенсивних днів  навчання від провідних фахівців з боротьби з корупцією та звітності. Transparency School прагне створити середовище рівноправного навчання та формування цілісності, яке пов’язує теорію з практикою і допомагає молодим лідерам набути необхідні навички.

Лекції, семінари, тренінги та екскурсії надають учасникам школи унікальне поєднання міжнародного та локалного досвіду, а також заохочують студентів знайти новий підхід до теми  та пропонувати нові рішення. З 2010 року Transparency School прийняла понад 1000 молодіжних лідерів з 120 країн світу.

Чи ця школа для вас?

Transparency School призначена для студентів старших курсів, випускників та молодих фахівців у віці до 35 років, які прагнуть навчитися протистояти корупції і як досягти більшої прозорості у своїй країні. Семиденний формат пропонує потужну суміш інтенсивного академічного розкладу та неформальної атмосфери.

У школі зазвичай беруть участь представники з приватного та державного секторів, неурядових організацій та наукових кіл з усього світу. Така різноманітність досвіду ще більше підсилює  підхід до боротьби з корупцією. Тому учасники не тільки дізнаються про причини корупції, але й попрацюють над практичними завданнями.

Формат школи

Школа «Прозорість» організована у співпраці з юридичною школою «Миколас Ромеріс». По закінченні курсу студенти отримують 6 кредитів ECTS (Європейська система переказу кредитів), що лише підкреслює той факт, що учасники приходять до Школи саме для навчання і повинні пройти додаткову підготовку до початку школи. Матеріали для підготовчих  курсів публікуються заздалегідь, і студентам пропонується зв’язатися з організаторами школи для отримання додаткових рекомендацій.

Процес подачі заявки

Заповніть та надішліть анкету. Більш детальну інформацію про те, як подати заявку, можна знайти тут – https://transparencyschool.org/ 

 

Вам також має сподобатись...

2 коментарі

  1. Анонім :

    Беруть участь, а не приймають участь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.