Молодіжний обмін – арт-проект в Туреччині!

?Назва: Forest Crafts

?Тип обміну: молодіжний обмін в рамках ЕРАЗМУС+

?Період: 20 – 30 червня 2019

?Місце: Kızılcahamam, Анкара / Туреччина

Внесок учасника програми: 1650 грн (постраждалі внаслідок війни, тимчасово переміщенні із Сходу і кримчани, які перебувають в Україні, звільняються від оплати внеску).

Дедлайн подачі заявок : 10 квітня 2019 року включно

Опис проекту

У минулому, коли пластикові іграшки не були настільки поширеними, дитячі іграшки складався з іграшок ручної роботи. Іграшки були зроблені з дерева або тканини, прикрашені дитячою уявою. Дерев’яні іграшки, що і наші бабусі і дідусі, зробили для нас, були найкрасивішими іграшками в світі і не мали жодної шкоди нашому здоров’ю. Жодна з сучасних іграшок не сприяє уяві дитини, на жаль, багато з них виготовлені з пластику, що ще й шкодить здоров’ю.

Даний проект народився від ідеї відтворення та впровадження різноманітних інструментів з лісових продуктів, які є сировиною цих дерев’яних автомобілів, якими ми грались в нашому дитинстві. Тож іграшки виготовлені з лісової продукції є зверненням до ностальгії культури кожної країни. В рамках цього проекту ми можемо принести дерев’яні іграшки, що ми зробимо дітям-біженцям, які потребують захисту, і таким чином вони зможуть відчути, що вони не самотні.

 Основна мета проекту: вивести, відтворити і ввести дерев’яні матеріали, що збереглися в надрах культури.

Проект буде включати такі основні теми:

? вміння виробляти дерев’яні інструменти, розвиваючи ці майстерності та роблячи їх професією

? показати людям інший аспект використання лісів і лісової продукції,

? разом з учасниками та дітьми біженців ми прагнемо розвивати співчуття до біженців для впровадження програми Erasmus + та його переваги для молоді, щоб дати їм можливість оцінити свій вільний час і сприяти зменшенню ксенофобії

 ✒УЧАСНИКИ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬСЯ:

  1. Безкоштовним проживанням та харчуванням, культурними програмами.
  2. Цей молодіжний обмін проходить в рамках ЕРАЗМУС+, тому учасникам покривається (повертається після обміну) вартість дороги в межах ліміту програми.
  3. Після молодіжного обміну кожен учасник отримає сертифікат неформальної освіти від Європейської Молодіжної Комісії (YouthPass).

УМОВИ УЧАСТІ: вік 18-25 років, знання англійської на твердому розмовному рівні і краще, наявність дійсного закордонного паспорту на момент подання заявки, зацікавленість в темі тренінгу, коммунікативність, відкритість, готовність стати активним членом групи і гідно представити Україну на міжнародному заході.

?ЩОБ ПОДАТИ ЗАЯВКУ потрібно заповнити аплікаційну форму за наступним лінком https://forms.gle/1ZkuP3JKiuRuHNgX7

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.