Оголошуємо набір на конкурс перекладачів «Львів Європейський 2021»

Майбутні перекладачі та перекладачки, літератори та літераторки, письменники та письменниці, редактори та редакторки! 1 лютого 2021 року відкривається набір учасників всеукраїнського конкурсу перекладачів «Львів Європейський». Конкурс започатковано 2004 року, охоплює понад 700 школярів та студентів щороку. За 16 років проведення конкурсу в ньому взяли участь понад 15 000 учасників зі всієї України. Цього року подія буде справді феєричною, адже це буде перший конкурс, який об’єднає студентів і старшокласників.

Організатор конкурсу — перекладацька компанія повного циклу «Лінгвістичний центр». 

«Львів Європейський – це не тільки справжнє свято, це також унікальна можливість визначитись, чи хочете ви бути у сфері перекладу. А цього року ми готуємо щось дуже особливе! Нам усім зараз не завадить заряд натхнення та мотивації, і на цьому конкурсі ви гарантовано його отримаєте.» — розповідає Анастасія Струк, координаторка конкурсу.

Конкурс відбуватиметься в три етапи:

І. 1 лютого — 12 березня. Відбірковий тур: учасники завантажують тексти на переклад за посиланням, яке стане доступним на Facebook-cторінці конкурсу (www.facebook.com/lviveuropean/) та Instagram-сторінці Лінгвістичного Центру (www.instagram.com/linguistic__centre/) вже 1 лютого та до 12 березня включно надсилають на перевірку перекладений текст.

ІІ. 26 березня 2021 року. Оголошення 100 учасників фіналу.

ІІІ. 24 квітня 2021 року. Фінальний тур, який проводитиметься у м. Львові.

Переклади здійснюватимуться з 6 мов: англійська, французька, іспанська, німецька та польська та чеська.

Переможці конкурсу отримають квиток на найбільшу перекладацьку конференцію України «UTICamp-2021» та інші цінні призи.

Довідка. «Львів Європейський» — це всеукраїнський конкурс перекладачів серед школярів (2004–2019) та студентів (2020).  Мета — привернути увагу молоді до вивчення іноземних мов, заохотити та підтримати її у виборі перекладу як сфери професійної діяльності, побудувати й зміцнити молодіжну спільноту мовних фахівців, а також створити платформу самовираження та особистісного росту за допомогою альтернативних джерел навчання.

Деталі та реєстрація на сторінках в соцмережах:

Facebook www.facebook.com/lviveuropean

Instagram www.instagram.com/linguistic__centre

Контактна інформація.

Анастасія, координатор конкурсу: +38 (093) 707 18 76 struckanastasiya@gmail.com

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.