Молодіжний форум “Формат: ЄВРОПЕЄЦЬ”

Представництво ЄС в Україні запрошує на Всеукраїнський форум «Формат: ЄВРОПЕЄЦЬ», що відбудеться 6 червня в НСК «Олімпійський» в м. Київ. Форум проходить в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді» і об’єднає молодих лідерів та учасників конкурсів від Представництва ЄС з різних регіонів України.

Яким чином Ви можете наблизити Україну до Європи? Які шляхи прискорення євроінтеграційних процесів та ролі молоді у них? Що означає для Вас бути європейським українцем? Ви матимете унікальну нагоду поспілкуватися безпосередньо з тими, хто відповідає за просування України на шляху євроінтеграції, а саме з політиками, урядовцями, європейськими та українськими експертами, представниками бізнес-спільноти.

Що: форум «Формат: ЄВРОПЕЄЦЬ»

Коли: 6 червня 2016 року, 10:00

Де: НСК «Олімпійський», вул. Велика Васильківська, 55, Київ

Запрошені спікери:

  • Ігор Жданов, Міністр молоді та спорту України
  • Іванна Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції
  • Павло Шеремета, Президент Київської школи економіки

 

Під час Форуму на Вас чекають: нагородження переможців конкурсів відео, фото, аудіо, блогів; знайомство із діяльністю та ініціативами Представництва ЄС в Україні; пізнавальні лекції та виступи. Ви зможете поглибити свої знання про ЄС, прийняти участь у Євровікторині та розіграші сувенірів від Представництва ЄС в Україні.

Для участі потрібна попередня реєстрація на сайті http://euroquiz.org.ua/events/view/61. Реєструйтеся, розповсюджуйте інформацію про подію та отримуйте сувенір від Представництва ЄС в Україні. Кількість місць обмежена. За додатковою інформацією звертайтеся по телефону 093 525 83 34, 044 592 8669  чи пишіть на e-mail ask@euroquiz.org.ua.

Проект «ЄС: вибір української молоді»  є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні, виконавцем проекту виступає  ГО “Молодіжна Альтернатива”. Партнерами проекту є Міністерство освіти і науки України та Міністерство молоді та спорту України.

Вам також має сподобатись...

1 Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.