Європейський молодіжний парламент відкриває нові можливості для молоді на Сумщині та Одещині

14 – 17 квітня 2016 року в Сумах та 21 — 24 квітня в Одесі відбудеться конференція Європейського молодіжного парламенту.

Близько 100 представників активної молоді з українських міст та країн Європи візьмуть участь у роботі моделі Європейського парламенту на регіональній сесії ЄМП-Україна. Під час сесії учасники відчують себе справжніми парламентарями: дебатуватимуть на теми політики Євросоюзу та України і висунуть свої власні пропозиції щодо розв’язання європейських та глобальних проблем сучасності.

Команда досвідчених модераторів парламентських комітетів з Польщі, Литви, Вірменії, Грузії, Росії, Кіпра, Білорусії та України під керівництвом президетна сесії Софії Шахін (Франція) в Сумах і Терже Соелсеп (Естонія) в Одесі допомагатиме молоді в  ознайомленні з діяльністю Європейського парламенту та розробці  комплексних рішень проблем сучасної Європи діловою англійською мовою.

У перший день на делегатів чекатиме тимбілдинг, під час якого учасники познайомляться з діяльністю організації «Європейський молодіжний парламент – Україна» та учасниками свого комітету. Наступного дня кожен з п’яти комітетів працюватиме над написанням резолюцій, які будуть представлені під час генеральної асамблеї.

До участі запрошується молодь віком від 15 до 18 років, із рівнем володіння англійської мови, достатнім для спілкування і розуміння.

Для того, щоб взяти участь у регіональній сесії ЄМП-Україна в Сумах, учасники мають заповнити аплікаційну форму за цим посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1KcAiK3hWl5k5nE9E7VOHckZYk6UatmhYndHuR6gyZ8w/viewform

та в Одесі: https://docs.google.com/forms/d/1jD3VL8QZsZ8vnjMIGnD8CJ4PLiPp3yOWYCW7tEv-UQA/viewform

Дедлайн на подачу аплікаційних форм  3 квітня 2016.

Контакти:

Дяченко Сніжана

Представник ЄМП-Україна із зв’язків з громадскістю Регіональної cесії в Сумах

+38 063 190 25 06

dearsnizhana@gmail.com

www.eyp-ua.org

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.