Як створити бізнес в Україні, Польщі та ОАЕ?

Засновники та керівники Кураж Базар, Планета Кіно, Salateira, Lol&Pop, Drommel, MOYO, Atlas, Barbara Bar, Eda.ua, Concert.ua, Kartata Potata, bOtan проведуть практичні лекції та майстер-класи зі створення, просування, розвитку бізнесу в Україні, Польші, ОАЕ.

Нова освітня програма Вільної школи підприємництва буде цікава і тим, у кого вже є власна справа, і тим, хто лише планує розпочати свій бізнес. Курс відбудеться з 1 по 4 грудня у Києві.

Курс доповнений практичними заняттями з юридичних, податкових, фінансових та організаційних питань ведення бізнесу в Україні та за кордоном.

Результат навчання: по завершенню програми, ви (за бажанням) підготуєте концепцію нового бізнесу і представите її перед комісією досвідчених підприємців, які дадуть корисні поради та рекомендації по запуску, поліпшенню, масштабування. Випускники отримують сертифікат про закінчення програми. Ті студенти, які успішно представлять свій проект, отримають диплом школи.

Вірте у свою мрію, вірте у себе та навчайтесь у кращих. Записуйтесь на курс.

На сайті є докладна інформація про графік навчання та вартість.

Більше ніж 30 практичних кейсів та практика з юридичних, фінансових, податкових нюансів ведення бізнесу в Україні та за кордоном.

Випускники пройдуть стажування у викладачів та відвідають найцікавіші компанії у Лондоні та Берліні.

 

Вам також має сподобатись...

1 Відповідь

  1. Віра :

    Записатись на курс 1-4 12 у Києві можна?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.