Засновники Good Wine, ONE LOVE, Mozgi Bar, Циферблат та інші з лекціями у Києві

Засновники Good Wine, ONE LOVE, ONE love espresso bar, Счастье Hub, Di Telegraph (Moscow), Циферблат (Лондон, Манчестер), Mozgi bar, City Beach Club, Make My Cake (Одеса), Furgoneta та Good Food Truck і багато інших в новій освітній програмі Вільної школи підприємництва.

Лекторій пройде з 23 по 26 червня у Києві за адресою Володимирська, 57 (Будинок учителя).

Програма присвячена створенню та розвитку власної справи. Лекції проведуть засновники популярних брендів та компаній. Вступити можна без професійних обмежень: цікаво буде і початківцям, і вже досвіченим підприємцям.

Лекторій з підприємництва – це не заняття з мотивації. Тут кожен підприємець розповідає, що було потрібно для початку, які складнощі будуть та як їх обійти, скільки необхідно інвестицій та на що, як сформувати команду та багато інших практичних елементів.

Після навчання, всі бажаючі зможуть розробити бізнес-план власного проекту та представити його викладачам школи, аби почути рекомендації. Найкращі проекти отримають інвестиції для старту.

Курс доповнений заняттями з організації продажів, маркетингу, управління фінансами, юридичними конультаціями. Вартість навчання складає 1700 гривень за більше ніж 30 практичних лекцій.

Для вступу зареєструйтесь на сайті програми.

Літній лекторій з підприємництва – третій курс від команди Вільної школи підприємництва. Та перший лекторій, де майстер-класи прочитають випускники школи, що після навчання відкрили власну справу.

Найактивніші випускники пройдуть літні стажування у викладачів лекторію та отримають роботу у компаніях. Більше ніж 30 випускників вже працюють у викладачів курсу на постійній основі.

Контакти кураторів: 044 362 28 36, 067 508 68 58, info@freeschool.org.ua

www.freeschool.org.ua

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.