Про навчання і життя в Онтаріо, Канада. Зустріч з випускником Seneca College, Торонто. Поради і відповіді на питання на основі життєвого досвіду.

Освітня агенція “Вивчай!” запрошує на зустріч з Євгенієм Ткаченком, випускником програми Sales Force Automation and CRM Analytics, Post Graduate Certificate, Seneca College, на сьогодні Marketing Operations Manager (менеджер у сфері маркетингових операцій) у відомій канадській компанії у сфері рекрутингу та розвитку персоналу The McQuaig Institute.

Євгеній прилітає в Київ на дуже короткий період, і саме у різдвяний в Україні час. Зустріч обіцяємо цікавою та корисною.

Реєстрація обов’язкова за посиланням https://l.vyvchay.com/2Q70sP6.

Коли: середа, 9 січня, початок о 18:00 год.

Де: офіс освітньої агенції Вивчай!, вул. Антоновича 37/13, офіс 4, ІІ поверх (5 хв від станції метро Олімпійська).

Вартість: безкоштовно за умови попередньої реєстрації.

Увага! Кількість місць обмежена.

Під час зустрічі ми обговоримо наступні питання:

 • Ключові переваги отримання вищої освіти в Канаді. Особливості навчання у державних коледжах Канади і провінції Онтаріо зокрема. Спільні та відмінні риси у підході до викладання, оцінювання студента, очікувань від студента в Україні та Канаді.
 • Робота під час навчання і компонент практики Co-Op у програмі навчання.
 • Досвід отримання дозволу на роботу Post-Grad Work Permit.
 • Особливості життя і пошуку роботи та власне роботи в Торонто. Очікування і вимоги від роботодавця.

Учасники також матимуть можливість отримати індивідуальні консультації з питань вищої освіти в Канаді від радників освітньої агенції Вивчай!.

Зустріч буде корисною всім, хто

 • цікавиться вищою освітою в Канаді, причому як програмами бакалавріату і магістратури, так і післядипломними сертифікаційними і дипломними;
 • обирає серед програм з компонентом практики Co-Op і бажає отримати детальну інформацію про особливості Co-Op в коледжі та університеті;
 • хто хотів би працювати в Канаді після закінчення ВНЗ і подавати документи на картку постійного проживання (Permanent Residence), але не впевнений, яку спеціальність обрати для навчання;
 • хто обрав програму і спеціальність для навчання в Канаді, але не впевнений, чи правильний вибір зробив з точки зору попиту на ринку праці.

Вам також має сподобатись...

2 коментарі

 1. доброго дня Юністаді тім. Чи можна отримати відеозапис з цієї події? Цікавлять навчільні можливості в Канаді з подальшим прож/працюванням у країні

  буду радий якщо новини є ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.