Школа з англійської мови + стажування для освітян, Фінляндія, 05 – 11.11.2017р.

Проходження наукового стажування для опанування проектного підходу в організації навчального процесу у закладах освіти Фінляндії у поєднанні з інтенсивним вивченням англійської мови в Західно-Фінляндському Коледжі у міжнаціональному мультикультурному середовищі з використанням активних комунікаційних методик та пізнанням культури Фінляндії.

Дати проведення: 05-11 листопада 2017 р.

Дедлайн реєстрації:  15 жовтня 2017 р.

Місце проведення: Західно-Фінляндський Коледж, м. Гуйттінен

Вартість: 283 Євро (проживання та дворазове харчування забезпечується)

Сертифікат про наукове стажування в ЄС – 108 год (36 год лекторних занять та 72 год самоосвіти)

 Сертифікат про рівень знання іноземної мови.

ОНЛАЙН-РЕЄСТРАЦІЯ

Цільова група: викладацький склад, методичний та адміністративний персонал українських ВНЗ, аспіранти і студенти, зацікавлені в цій тематиці.

За результатами навчання приймаючою стороною (Західно-Фінляндськимколеджем) видається сертифікат про те, що учасником було пройдено стажування у вигляді 108 годин аудиторних занять та самостійної роботи. Під час проекту учасники відвідають ряд освітніх заходів, а саме:

 • Зустріч з представником відділу освіти у мерії м. Гуйттінен
 • Візит до дитячого садка
 • Візит до початкової школи
 • Візит до гімназії
 • Візит до Університету прикладних наук Сатакунти

Відеозвітіз проекту ІМАНС “Стажування для освітян + школа з англійськоїмови 20 – 26.11.2016р.


Викладачі:
 носії мови з США, ВеликоїБританії, Австралії та викладачі, які спеціалізуються на викладанні англійської мови як іноземної.

Навчання англійської мови відбувається за двома програмами:

Програма середнього рівня (рівень В1) – підійде як новачкам, котрі володіють базовими знаннями англійської мови, так і для осіб, які володіють англійською мовою на середньому рівні;

Програма розмовного курсу «Інтенсив» (рівень С1) – розроблена для осіб, які володіють англійськоюмовою на рівні вище середнього та бажають вдосконалити свої знання до вільного володіння.

Рекомендуємо перевірити власний рівень володіння англійською мовою шляхом проходження онлайн тесту на безкоштовному ресурсі  http://english.ua/ukr/placement-test/

Терміни:

15 жовтня 2017 р. – останній день реєстрації

05 листопада 2017 р. – поселення

06-10 листопада 2017 р. – курси 25 акад. год + стажування

11 листорада 2017 р. – виселення

Організаційнийвнесок: 283 Євро, який покриває:

 1. навчальну програму;
 2. проживання у двох-або трьох місних номерах (готель коледжу);
 3. дворазове харчування (окрім  вихідних);
 4. інтеграційно-розважальні заходи у мультикультурному середовищі;
 5. переїзди по м. Гуйттінен для освітніх візитів.

Перед початком навчання проводиться тестування для визначення рівня володіння англійською мовою на базі Західно-ФінляндськогоКоледжу (за необхідності).

Чому навчання англійській мові буде ефективним?

 • заняття проводять викладачі-носії мови та викладачі, які спеціалізуються на викладанні англійської мови як іноземної;
 • аудиторії коледжу обладнані усім необхідним для успішного навчання;
 • викладачі застосовують сучасні методики навчання та використовують навчальні посібники, що дозволяють досягати високих результатів у вивченні англійської мови;
 • навчання відбувається у невимушеній обстановці, тому учні можуть “розслабитися” в спілкуванні та застосовувати “живу мову”;
 • групи формуються на основі тестування, що відбувається в Західно-Фінляндському коледжі в перший день проекту;
 • на один тиждень проекту передбачено 25 академічних годин занять.

Вікових обмежень щодо участі в проекті немає.

Кампус знаходиться за містом Гуйттінен, недалеко від річки Лойми, за 180 км від Гельсінкі.

Як дістатися?

 • Рейсом Візейр через Бидгощ або Гданськ до Турку;
 • Прямим рейсом з Борисполя до Гельсінкі (від аеропорту до м. Гуйттінен можна дістатися на громадському автобусі, квиток коштуватиме від 15 євро, з розкладом автобуса можна ознайомитися на сайті https://www.matkahuolto.fi/en/або http://www.onnibus.com/en/index.htm);
 • автобусом євро-класу, за попереднім зголошенням, Львів – Таллінн – Гельсінкі – Гуйттінен – Львів (175 євро в обидві сторони, якщо група бажаючих буде не менше 25 осіб).

Екскурсійна програма:

Можливість відвідати Стокгольм. Класичний морський круїз до романтичної столиці Скандинавії. Ніч на борту лайнера, прибуття в Стокгольм і денна прогулянка старовинними вуличкамиміста. Згодом ще одна незабутня ніч у відкритому морі та повернення у Гельсінкі зранку. Вартість круїзу від 34 Євро (вартість залежить від дати бронювання) http://www.vikingline.ru/find-trip/cruises/from-helsinki/stockholm/cruise/

Можливіть оглянути столицю Фінляндії Гельсінкі та першу столицю країни – Турку (для осіб, які будуть подорожувати із України організованою групою на автобусі).

Коледж надає запрошення, що є підставою для відкриття фінської (шенгенської) візи. З порядком отримання шенгенської візи можна ознайомитися тут. Для оформлення віз необхідно звернутися до візового центру фінського консульства та записатися на подачу документів за тел. (+38) 044 594 12 69 з 08:30 до 17:00 з понеділка по п’ятницю або електронною поштою Finlandvisaukraine@vfshelpline.com. Мета поїздки – навчання.

Після оплати завдатку організатори надсилають скан запрошення для участі, з яким потенційні учасники звертаються до візовихцентрів. Детальна інформація на сайті http://visa.finland.eu/

Протягом 2 (двох) днів після закінчення строку реєстрації, Вам надходить скан запрошення для участі у Веснянійшколі. Протягом 3 (трьох) днів з моменту надходження запрошення для остаточної реєстрації необхідно сплатити 50 % оргвнеску в гривневому еквіваленті, решта 50 % сплачується післяприбуття в м. Гуйттінен.

Зразки сертифікатів

 1. про стажування
 2. про знаннямови (зазначаєтьсярівеньзнаннямови: intermediateoradvanced)

ОНЛАЙН-РЕЄСТРАЦІЯ

Контактна інформація:

info@iiasc.org або за телефоном: +38099 1720082 – асистент проекту Надія Гребенюк

або вайбер +380630312930

 

Вам також має сподобатись...

1 Відповідь

 1. Альона Грик :

  Добрий день!
  Хочу поїхати на стажування у Фінляндію по цій програмі в березні, але хочеться знати чи надійною є дана організація (а саме ІМАНС). Чи могли б Ви надати інформацію зприводу того чи можна їм довіряти?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.