Люблінський Католицький Університет імені Яна Павла II в Сталевій Волі, Польща, запрошує студентів

Філіал (Відділ) Права і Наук про Суспільство Люблінського Католицького Університету імені Яна Павла II в Сталевій Волі (Польща) дає тобі в цьому році унікальний шанс – вступити до престижного і знаного в Європі Вищого навчального закладу, який відкриває щойно збудовані за найновішими технологіями коштом Європейської Унії навчальні корпуси факультетів педагогіки, соціальної роботи, соціології, права, економіки, інженерії середовища та матеріалів. На всіх напрямках освіти можна здобути ступінь бакалавра або магістра.

Відповідно до рівнів освіти факультет педагогіки навчає новітнім формам та методам розвитку дошкільників, дітей з психічними вадами розвитку, профілактиці виникненню підлітків групи ризику. Студентам пропонують отримати спеціалізацію з раннього виховання та навчання, інтеграційного та ресоціалізації в тому числі. Магістеріум на додаток до зазначених спеціалізацій пропонує знання з олігофренопедагогіки та посередництва в судових перемовинах.

Факультет соціології навчає статистичному дослідженню, моніторингу та аналізу особливостей функціонування та змін в життєдіяльності суспільства в цілому та його окремих інституцій і соціальних груп, прогностиці розвитку певних тенденцій в ставленнях, переконаннях, позиціях різних верств населення. Навчання в магістратурі спрямовується на освоєння соціологічних підходів до пізнання форм та рівнів масової свідомості, соціології громадської безпеки та підсилення соціальних рухів.

Факультет інженерії середовища дає технічно-природничі знання, які концентруються на вивченні ефективності використання природних ресурсів, зокрема водного господарства, негативних впливів технологічних процесів на природу та шляхів збереження рівноваги діяльності людини з натуральним середовищем. Відповідно до спеціалізації фахівці будуть займатися проблемами збереження екологічної рівноваги: проектуванням засобів водного постачання, відновленням засмічених та рекультивацією занедбаних земель.

Факультет інженерії матеріалів завдяки використанню електронного сканографа, промислового томографа та інших високотехнологічних приладів і обладнання навчає матеріалознавству, розробці нового покоління наноматеріалів, методам їх вимірювання, діагностиці складу будівельних, медичних, побутових, військово-технічних матеріалів, розумінню їх властивостей та можливостей використання в різних сферах виробництва і життєдіяльності людини. Спеціалізація студентів відбувається за фахом “композитні та біоматеріали”.

=================================================================================

Увага! Президент міста Сталева Воля з метою заохочення молоді до oсвоєння новітніх напрямків інженерії середовища і матеріалознавства запровадив виплату студетам щомісячної стипендії в розмірі 300 злотих.

=================================================================================

Факультет соціальної роботи спрямовує навчання студентів на уміння визначати і розв’язувати проблеми розвитку та виховання дитини в процесі праці з нею та її батьками, проблемними сім’ями. Студентів навчають надавати допомогу у розв’язанні життєвих труднощей особам похилого віку, біженцям та мігрантам. Фахова спеціалізація скеровується відповідно на соціальну підтримку населення, а також на соціальний супровід та допомогу людям з психічними вадами, асистування в переговорних процесах.

Факультет економіки надає студентам можливість зрозуміти процеси, які відбуваються в суспільному житті та виробництві. Навчання проводять практики фінансової сфери: банківські працівники та бухгалтера. Магістратура факультету є єдиною денною формою навчання в регіоні. Спеціалізація магістратури: економіка державного сектору, фінанси і розрахунки підприємств, управління фінансами фірм.

Факультет права, крім ознайомлення студентів з обов’язковими засадами юриспруденції та підготовки випускників до вступних іспитів з права на здобуття професії адвоката, радника з питань права, нотаріуса, комірника, судді, прокурора, в процесі навчання особливу увагу приділяє розвитку практичних вмінь, знанню Європейського права та іноземних мов. Заняття проводять практикуючі юристи: судді та адвокати; місцем занять для найбільш амбітних студентів є суди, канцелярії та адвокатські контори, а також студентські бюро порад юридичних. Студенти, які проявили найбільше заангажування в практичну діяльність Відділу, отримують стипендії Університетської Фундації.

ПОДАЧА ДОКУМЕНТІВ

Увага! Остаточний термін подачі документів – до 30.09.2015. Оскільки процедура прийняття документів займає певний час, до Рекруатаційного Бюро КУЛу в Сталевій Волі слід звертатись заздалегідь. Варто також взяти до уваги можливості у вересні місяці навчатись в Сталевій Волі на безкоштовних курсах польської мови .

Умовою прийняття на навчання є кваліфікаційна розмова (співбесіда): перевірка володіння польською мовою та мотивація вибору. Терміни кваліфікаційних розмов (співбесід) можна перевірити на сайті www.kul.pl/study (див. «Абітурієнтам з України»).

Перелік документів, які слід пред’явити після прийняття на навчання, поміщено на сайті www.kul.pl/study (див. «Абітурієнтам з України»).

Документи потрібно скласти в Секції обслуговування іноземних студентів (контакти на останній сторінці інформатора), або в приймальному відділенні, визначеному університетом.

ОПЛАТА за стаціонарне навчання, що ведеться польською мовою: 1000 EUR/семестр – за навчання I чи II рівня.

 

Місто Стальова Воля розташоване поблизу українсько-польського кордону: 330 км від Тернополя, 260 км від Луцька,180 км. від Львова, до 9 годин поїздки автобусом з Києва.

З картою поляка можеш навчатися на тих самих умовах, що і польські студенти, маєш безкоштовне навчання з соціальним і стипендіальним забезпеченням. Якщо її не маєш, можеш скористатися з права на спеціальну стипендію, яка частково покриває кошти на навчання.

Зверни увагу на привабливі ціни за навчання: якщо двомісна кімната в гуртожитку (щомісяця) в Кракові – це 370 зл. і вище, в Жешові – 330 і вище, то в Стальовій Волі -280 злотих + 100 м. до лекційних аудиторій, 50 м. до залізничного вокзалу, 200 м. до автобусового, 1000м. до надсучасної бібліотеки. Твої місячні витрати відповідно так само дешевші. В гуртожитках розташовані дві просторі кухні на кожному поверсі, кімната для прання і сушіння білизни, телевізійна зала, інтернет, підведений до кожної кімнати, спеціальні кімнати тиші, а також обладнані для неповносправних осіб.

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ НА СТУДІЇ першого (I-бакалавр) другого (II-магістр) рівнів: кандидат пред’являє:

 • анкету студента-іноземця;
 • ксерокопію атестата зрілості або документа про повну загальну середню освіту;
 • особи, які ще не отримали атестат зрілості, пред’являють виписку оцінок успішності;
 • урядово зaвірену ксерокопію закордонного паспорта або іншого документа, який може посвідчити особу кандидата; біографію;
 • направлення на навчання, видане церковною владою (стосується священників та черниць).

Залежно від напрямку навчання, основою прийняття на навчання, згідно з правилами прийому громадян Польщі, є результат конкурсу атестатів зрілості, або конкурсу дипломів.

Прийом документів триває до 30.09.2015!

Навчаючись в Сталевій Волі, маєш змогу отримати:

 • стипендію наукову,
 • стипендію Президента Міста,
 • стипендію Фундації,
 • доплату до вартості проживання в
  гуртожитку.

Вимоги до абітурієнтів представлені на сайті:
http://www.kul.pl/dodatkowy-nabor-dlacudzoziemcow,art_62074.html
http://www.kul.pl/sekcja-obslugi-studentowcudzoziemcow,17307.html
http://www.kul.pl/cms/files/1355/KUL_ukraina_2015_new.pdf
facebook.com/kulstalowawola

Виникли запитання? Наш e-mail: kulukr@ukr.net

Вам також має сподобатись...

3 коментарі

 1. Vasylyna :

  Доброго дня,пропонуємо співпрацю по рекламі (м.Тернопіль)
  Зворотній контакт VasylynaShvets@gmail.com

 2. UniStudy :

  Це корпус Люблінського Університету, який знаходиться в місті Сталева Воля.

 3. Роман :

  Місто Стальова Воля – Місто має назву Люблін. Католицький Університет у Любліні а не у Стальова Воля

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.