#Doctor_Online@AMC – завжди поруч з тобою 24/7

Плануєте навчання за кордоном? Ви – батьки і безпека вашої дитини турбує Вас найбільше? Ви все ще шукаєте схожі симптоми в Інтернеті і ставите собі “діагноз”? American Medical Centers та освітній ресурс UniStudy пропонує вашій увазі інноваційний сервіс #Doctor_Online@AMC.

Готуючись до поїздки, кожен студент повинен пройти ряд “випробувань”: отримання сертифікатів знання іноземних мов, пошук навчальних закладів, вибір місця проживання, оформлення банківських рахунків, придбання медичного полісу та ін. Часом ми навіть не розуміємо, що таке медичний поліс? Як ним користуватися? Які випадки покриває страховий поліс? І як показує досвід, шукати відповіді на ці питання доводиться лише тоді, коли непередбачувана ситуація вже настала.

Медичне обслуговування в Європі є коштовним. Вартість консультації профільного лікаря коливається від €190-400. Черга до вузькопрофільних спеціалістів може тривати до 3 тижнів. Саме на етапі прийняття рішення починаються сумніви: телефонувати батькам чи менеджеру, що координує  вашу поїздку? Їхати в лікарню чи телефонувати в страхову?

Маючи сервіс #Doctor_Online  – цілодобовий відеозв’язок з лікарем АМЦ – ви легко та швидко отримуєте консультацію та рекомендації від реального лікаря. Тепер немає потреби шукати симптоми в Інтернеті чи слухати «корисні» поради товаришів. Ви маєте власного лікаря у вашому смартфоні. За допомогою улюбленого мобільного додатку Viber, Whatsapp, Skype, Facetime, де б ви не були, лікар АМЦ – поруч із вами.

Сьогодні телемедицина набирає широкого розповсюдження і відеоконсультації є невід’ємною складовою сучасного життя пересічного громадянина. Відтепер ви можете порадитись із лікарем в будь-який зручний для Вас час, показати результати аналізів та отримати коментарі наших фахівців, запитати про проблему вашого друга чи родича. Зателефонуйте лікарю АМЦ, порадьтесь із ним і будьте впевнені у своїх власних діях та вимогах іноземних лікарів. Ми турбуємось про Вас і ваше здоров’я, тому ми завжди поруч із вами.

З повагою,

Ваш American Medical Centers

Фото – rawpixel.com

 

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.