Конкурс відео про запобігання корупції в українських громадах

Проєкт спрямований на підвищення прозорості та ефективності в умовах децентраліації, безпосередньо у сферах освіти та медицини.

Яка мета ініціативи? Активізація молоді та громадян в #ОТГ, привернення уваги до теми корупції в освітніх і медичних закладах.

Учасником/учасницею конкурсу можуть стати всі бажаючі жителі України віком від 12 років. Троє переможців отримають цінні подарунки: powerbank, жорсткий диск (SSD), термогорнятка. Також учасники конкурсу отримають брендовані блокноти та еко-сумки.

Щоби взяти участь у конкурсі необхідно записати відеоролик, який би демонстрував, як можна зробити вашу громаду кращою через підвищення прозорості та ефективності в освіті та медицині.

Якою є тематика відео? У фокусі конкурсу – теми підвищення прозорості та підзвітності влади в українських громадах:

  • Бюджет ОТГ на освіту та/чи медицину: на що заплановано витратити і скільки.
  • Як громадськість бере/чи може брати участь в плануванні бюджету вашої ОТГ.
  • Система “Прозоро” і моя ОТГ. Що я дізнався подивившись закупівлі?
  • Наглядові ради при школах та медичних закладах в нашій ОТГ.

Відео можуть бути соціальною рекламою, репортажем, влогом, музичним кліпом абощо: ніяких обмежень щодо формату, стилю і наповненню немає.

Рекомендований хронометраж від 1 до 5 хвилин.

Бажаєте взяти участь? З 28 листопада по 20 грудня 2019 року (включно) необхідно зареєструвати свою роботу за посиланням: https://tinyurl.com/qwtzo7e

Маєш цікаву ідею, але не впевнений, чи відповідає вона заявленим темам? Не біда, надсилай опис відео та/чи ідеї у повідомленні на нашу офіційну фейсбук-сторінку «ДІЄМО» та отримай фідбек від команди конкурсу.

Виконавцем проєкту є Global Communities разом з партнерами-виконавцями проєкту ( Громадське партнерство “За прозорі місцеві бюджети”, CASE Україна), які співпрацюють з 20 ОТГ протягом 2 років: надаючи навчання та підтримку громадянам, засобам масової інформації та органам місцевого самоврядування.

Більше інформації про конкурс тут

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.