Онлайн-захід «Жіноче лідерство в креативних індустріях»

Креативні індустрії вже давно стали рушієм прогресу. А разом із ним змінюється й саме суспільство.

9 березня запрошуємо доєднатися до онлайн-заходу «Жіноче лідерство в креативних індустріях», який організовує Національне бюро «Креативна Європа» в Україні в рамках HeForShe Arts Week 2021, який проводиться організацією ООН Жінки в Україні вчетверте.

В рамках заходу відбудеться онлайн-дискусія, щодо ролі жінки та жіночого лідерства у культурних та креативних індустріях, та онлайн-нетворкінг для всіх, хто хоче знайти менеджера або проєкт своєї мрії.

Онлайн-дискусія «Жіноче лідерство в креативних індустріях»

Ми розглянемо та поговоримо нові прогресивні погляди на управління культурними проєктами, жіноче лідерство на керівних посадах, питання материнства та професійного розвитку, а також як такі ідеї можуть отримати підтримку найбільшої програми ЄС для розвитку культурних та креативних індустрій «Креативна Європа».

Учасницями дискусії будуть представниці європейських проєктів, які підтримують жінок у різних сферах культурних індустрій та отримали підтримку від програми «Креативна Європа»:

  • Else Christensen-Redzepovic (Данія), проєктна менеджерка проєкту “Voices of Culture”, який сприяє побудові діалогу між усіма стейкхолдерами сфери культури та креативності;
  • Mia Ternström (Швеція), проєктна менеджерка проєкту “Keychange” який сприяє гендерному різноманіттю в музичній індустрії;
  • Тетяна Чернецька (Україна), проєктна менеджерка Центру гендерної культури у Харкові, місією якого є промоція ідей гендерної рівності через включення та діалог культурної спільноти.

Трансляція дискусії відбудеться 9 березня з 11:30-12:30 на Facebook-сторінці Національного бюро «Креативна Європа» в Україні.

Matchmaking  для представників  українських ККІ

В продовження заходу, з 13:00 до 15:00, відбудеться закритий онлайн-нетворкінг для тих, хто працює у сфері культурних та креативних індустрій, хоче розвиватися і розвивати свої ідеї та проєкти.

Під час нетворкінгу за 2 години в реальному часі у кожного учасника буде можливість презентувати ідею проєкту, знайти потенційних партнерів та однодумців, або ж знайти менеджера для проєкту чи роботу у проєкті своєї мрії. Всього для участі буде обрано 50 осіб, ґрунтуючись на їх мотивації.

Подати заявку на участь можна до 1 березня за посиланням. Підтвердження участі та лінк доступу отримають лише підтверджені учасники.

«Креативна Європа» – це рамкова програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку культурного, креативного та аудіовізуального секторів. Метою програми є розвиток сектору культурних та креативних індустрій (ККІ) в країнах Європи, посилення конкурентоспроможності європейської аудіовізуальної продукції, а також забезпечення промоції та захисту культурного та мовного розмаїття.

Рух HeForShe, започаткований ООН Жінки – це глобальний рух солідарності на підтримку ґендерної рівності, в якому чоловіки та хлопчики стають головними агентами змін.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.